באינטרנט שיווק רשתי

אני רוצה היום לדבר על שיטותיהם של העסק intersetevogo הארגון באינטרנט. לפני זמן מה, שותפות עם חברה ידועה MLM, כאשר אתה רוצה את זה או לא, אתה חייב כל הזמן לתקשר עם אנשים. על מנת להמשיך ולפתח את המבנה שלה וליישם את מוצרי החברה. בשביל מה העסק שלך היה לא לעצור שם. היכרות דיאלוג כאלה התרחשו בדרכים שונות. בין אם ברחוב, "לתפוס ידיים" כרטיסי vtyuhivaya עסקים חוברות, או מנהיגים מכרים מאורגן פגישות ומצגות לבתי עסק ומוסדות.

באופן כללי, כמיטב יכולתם, וגם ספינינג. אבל שיטות אלה כבר עייף האוכלוסייה גדולה יותר. ואנשים פשוט מגורה "נבהל" ממנו על "שיווק רשתי" את המילים. בתוך עצמי אני התנגד נחרצות של שיטות כאלה של ארגון עסקי מסיבה זו נכנס לאינטרנט. בשלב זה, עם כניסתו של טכנולוגיות חדשות, הוא התאפשרה ונגיש כמעט לכל אחד. קהל האינטרנט של מיליונים רבים, שותפים פוטנציאליים ושותפים.

ברשת מילה networkers – nepahannaya בתולה. הכל בידיים שלך. אחרי הכל, את היופי שיווק intersetevogo היא שאתה מציע את האפשרות לארגן קהל רב מיליון עסקים ללא פחד מדחייה. אחרי הכל, אתה לא שומע אותו. אנשים עצמם לבחור את העבודה שלהם ואתה אף אחד ושום דבר להטיל. באינטרנט קל לנהל, רכבת, לקדם את העסקים שלהם ולמשוך שותפים חדשים על בסיס התנדבותי לחלוטין. אבל מה לדבר על שיווק לעתיד intersetevym. בעיתון כתוב ש אפריקה ישראל הוא זה שבקיא בנושא. אבל כל זה לא חלק רק. לפני שהספקתי ליצור בלוג באינטרנט ונרשם בכמה פורומים וקהילות, כמו שיש הרבה לי באופן אישי הצגה גדולה של דואר זבל, פרסומות לא רצויות ומציע להירשם זו או אחרת העסק. ואני נזכר ברחוב, משועמם כל השיווק הקלאסי. אז איך "סקייפ" שלי לדפוק גבר עם הצעה לעסק, וכי העסק אינו אומר, ומציע ללכת לכנס וללמוד הכל שם. אני בהחלט chetyrhnulsya עצמו, אלא כבוד נעלם. זה היה על העסק איזה תייר, ואני הרגתי שעה כי היה מוכן להקשיב להרצאה שאני עושה לא נכון למדי. עם האיש הזה לא היה מעניין לדבר, פחות לעשות איתו מה שקורה. (אל מסקנות). אגב, בשבוע הבא, הוא מציע לי פרויקט השקעה. (חצה את קו וחציתי מרשימת הכתבים שלו.) אז: אתה לא יכול להכריח אנשים בשיטות כאלה. בין את הסיפור. אדם זה אינו מבין בשורש הורס את היצירה של העסק. אתה לא יכול לבצע "קלאסיקה" באינטרנט. שיטות כאלה לא עובדים באינטרנט. עסקים Intersetevoy – עסק הבנוי על אישים ולא על המוצר – כמותג. אז מה יש לנו לבוא? – אל לשאת את השיטות המסורתיות של שיווק רשתי באינטרנט כפי שהם לא עובדים כאן. – הפוך את הצעתך רק למי מחפש את זה! נניח שאני טועה. בואו לדבר על זה. הרשם לקבלת הניוזלטר חופשי שלי, "איך לארגן intersetevoy העסק שלך MLM באינטרנט "ואתה תלמד יותר. מזל טוב ובהצלחה! בברכה, Sherifadze Imedi באתר שלנו

Tags:

Comments are closed.