באהבה… להראות לך מספיק?

אחת הטעויות רציני. שאנחנו עושים בני האדם לעיתים קרובות, היא לא להראות אהבה. אני לא מתכוון שני, אבל אוהבת באופן כללי. מתישהו זה סביר כי היית לעצור כדי לחשוב אם אתה מודגמות מספיק האהבה שאתה מרגיש. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . השותף שלך, המשפחה שלך, החברים שלך, באופן מיידי, ברצף של המחשבות, אולי אתה תומך בבתירוץ שיש לך. הרבה עבודה לעשות, או כי השעות של היום שלך עובר בקצב זועם וכדי לחסוך זמן וגם אנרגיה כדי להראות אהבה. או אולי חשבת של, ובכן, איזה נושא לנסות מאוחר יותר, או יהיו אירוע כדי להוכיח את זה.

שגיאה ברוטו. מאוחר יותר עשוי להיות מאוחר מדי. את יודעת שזה זה הוכיח כי הרבה את הכאב שלנו על אובדן אדם אהוב (אני לא מתכוון רק במוות של האדם, אלא גם פירוק של הקשר) נגרמת על ידי תשובה הוכיחו לא מספיק חיבה? כאשר אתה מאבד את זוג או כאשר ימות היקר, כבר מאוחר מדי. ES ביטויים נפוצים תקשיב כמו אלה: אני נשאר ללא יודעת מה הרגשתי שאני באמת, או לא היה לי זמן לספר לך כמה הוא אוהב, או שזה האחרון שאמרת היו קללות. אני מזמינה אותך לפעול עכשיו. אולי הבעיות הכלכליות שלך הדהים אותך, שהחיים. שלך נשטפים מהר מדי או הבוס שלך.

אתה מגדף. אבל אני רוצה לחשוף את האמת ברורה והכרחי: כדי שיחה כדי לשפר את היום של אדם אהוב. אתה הודעת דוא ל מן הריגוש לאדם שאתה אוהב. אל תשתמש הבעיות שלך כתירוץ. חוסר כסף, עבודה או זמן לא להוריד את מתנה נהדרת להביע את הרגשות שלך עדיפות מה הבוס שלך או כסף ניתן להסיר: האפשרות לשיפור חייהם של אלה שאוהבים ואלה שנמצאים בסביבה שלך. קרלוס קבררה ביחד שאנחנו מגדלים. ביחד עדיף.

Tags:

Comments are closed.