אסטרטגיות לצמיחה ופיתוח מקצועי

כיצד להשיג פיתוח בפחות זמן להצליח בקריירה שלנו או פעילות מוקדשים כי היא התוצאה של תערובת של מאמץ, התמדה וניסיון, בין איכויות אחרות. להיות נחוש להצליח, יש תוצאות מוצלחות, בנוסף האכלה יחס זה של התקדמות; יש צורך להישאר ערני כאן וזהה כעת, אסטרטגיות והזדמנויות כדי להתקדם. המפורטות להלן הוא, כמו כמה sobe כללים כמו מראש השתנו ב אתמול ועכשיו. ואת זה הוא מכריח אותנו להיות מודע וללא רצון לשינוי. אלו הן כמה תוכניות חלופיות אשר אנו יכולים לנסות. (1.Vision ל).

יש תוכנית לטווח ארוך. הצג את b). לאמץ את האלתור, ולקחת בחשבון את האינטואיציה. פעמים רבות הם מוקפד יתר על המידה עם תכנית פעולה שלנו ונשאנו את הגבלות הקצוות של תוכנית; אשר מגביל אותנו להאמין כי ישנה רק דרך אחת דרך אחת לעשות דברים. זה בתורו מאט את היצירתיות, ראה יותר הזדמנויות ולאבד עידוד אם לאחר ואחריו תוצאות תוכנית קפדנית שלנו אינו רצוי.

את להיות גמישים מאפשר לנו לבדוק שיטות חדשות ולפעול ללא חשש של שינויים. לדוגמה. אם המטרה שלך היא להיות חברה של נשפים, אפשרות לצבור ניסיון היא לעבוד במקום כלשהו; כך תוכלו ללמוד על העסק ועל מה מרמז. אבל זה ייקח יותר זמן, זה יכול להקטין או לנצל את הדרך הטובה ביותר עם חלופות אחרות. אולי אם אתה לא נוגע לך עם חלופי, כגון מזון, מצעים, ציוד עסקים, שירות מלצרים, חדרי אירועים, וכו '. אל דאגה ליאור שליין הוא האיש הנכון . באפשרותך להשיג רשת של אנשי קשר, באותו זמן אתה צובר ניסיון. (2.Vision ל). להסתמך על פרסום מפה לאוזן. בוחלת view b) ואתה למכור לך גם ידוע, כי ביצוע עבודה באיכות, ממליצים על הלקוחות, לבלות את המוניטין שלך טובה של הפה בפה. אולם בעוד אשר קורה; אתה יכול לשים לתוך פעולה אסטרטגיות קידום, הדגשת כישורי האמיתית שלך. הדבר החשוב הוא להכיר בכל הזדמנות שעולה כדי לקדם את עצמך. לדוגמה. אתר אינטרנט, ניוזלטר תקופתי אודות הצעות שלך, מידע, שיפורים, תכונות חדשות. כך כל הזמן יקבלו הלקוחות שלך, יהיו חדשות אודות החברה והמוצרים שלך. כלומר aftersales שירות אחד. (3.Vision ל) רודף אחרי שנים של ניסיון בפועל. View b) חדשנות הידיעה היא רכשה עם תרגול חיוני. יש עדיין צורך לשמור בחוד החנית. אנו יכולים להשיג את זה עם חדשנות. אם אתה מסוגל למדוד את היכולות ניתן להכפיל או אפילו טריפל הפעילויות שלך, מבלי להזניח את המטרה שלך. לדוגמה, אם המטרה שלך היא להיות חברה בושם. עכשיו אלה עובד המסייע כל חברה. מחפש לקוחות בין חבריכם הצעה אותם בחינם דגימות, מציע את המוצר שלך לשימוש עצמו או מיוחדים. למד עוד אודות ניחוחות של אופנה, אסטרטגיות קידום. עם זה אתה afinaras את כישורי המכירה שלך באותו זמן ישמור את העבודה הנוכחית שלך, בעת crecerás לסירוגין בעסק שלך כי אתה מחפש. בנוסף עצות אלה, מומלץ לבקש עצה, מדווח לך קשרים עם אנשי מפתח, ערכי האפשרויות שלך. נפוליאון הגבעה, המוזכר חושב ספר שלו, להתעשר, המשמעות האמיתית של המונח Educado: מילה הנגזרת מ- Educo לטיני, כלומר, להסיר, להסיר, רכישת מרכז. אדם משכיל הוא לא בהכרח אחד כי יש שפע של ידע כללי או מיוחד, אבל מי טיפח כוחות במוחו באופן כזה שניתן לרכוש כל דבר אשר מציעה או שווה ערך, מבלי להפר את הזכויות של אחרים.

Tags:

Comments are closed.