אסטרטגיות אפקטיביות כדי להגביר את הדירוג של האתר שלך

היום, הופך להיות הבעלים של אתר אינטרנט ללא מבקרים שווה שיש דוכן של חול באמצע המדבר. בהחלט לא עושה משהו לתקן את זה. אבל אינו אבוד ידידי! מה שעליך לנקוט כדי לתקן את המצב הזה לא נוח הוא מסע עמוק בכמה חזיתות של התקפה. אין שום דבר כי אסטרטגיה שיווקית באינטרנט טובה אינה נפתרת. בוא נראה: הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא כי הפופולריות של האתר שלנו – כגון זה אומר לנו הקב ה גוגל – קשורה ישירות כמות קישורים או קישורים נכנסים לאתר שלנו. או לאתרים רבים אחרים שמראים הקישורים שלנו, גבוה יותר הדירוג של Google מנוע החיפוש מיקום, ולכן הסיכוי להופיע בחלק העליון של החיפושים גדולה. אם להיות כנה, מקבל קישורים מסוג זה הוא אחד הגורמים מכריע כדי להצליח במשימה שלנו. להתמקד במובן זה, פעל לפי העצות הבאות זה בוודאי יעזור לך בדרך לפסגה.

יש לזכור 1st) כי איכות קישורים חשובה יותר מהכמות. זה צריך להיות ולכן ניתן לקשר לאתרי אינטרנט איכותיים ולהימנע האלה עניים תוכן או ידוע לשמצה (עם תוכן שאינם מתאימים לקטינים, מגונה או בלתי חוקית). עוד חשוב נושא זה לנסות הקישורים עם אתרים אחרים מתייחסים הנושא של אתר האינטרנט שלך. קישור דף המוקדש מהרוגבי אחד של המטבח במרכז אמריקה אינה השילוב המתאים ביותר. 2nd) היא כנה עם המבקרים שלו. לא להיסחף אותם הדפים אינם מתייחסים חיפוש פשוט השלימה. לדוגמה, אם אתה מקליד הכותרת של דף הבית שלך ללמוד את סוד האושר. לחץ כאן! אז המבקרים חנות מכירת תוספי מזון סחלבים באינטרנט, סביר להניח כי לא רק לא חזרה עוד גורל, כי נעלב שמישהו אפילו להתלונן על תמרון לא מוסרי.

3rd) מילת המפתח היא הדדיות. הוספתי קישור לאתר האינטרנט שלך, ואתה תעשה את אותו הדבר עם Mio. פשוטה וברורה. הוספת המנזר קישור ליצירת קשר עם אפשרי קשר המנהל החדש, בדרך כלל predispose מישהו ל- Exchange. אומר לספק לך הביטחון לומר כבר עשה את. העבודה שלי והוא באופק, יש לו מה להפסיד על ידי הוספת קישור לאתר שלי כי שלך הוא פעיל ופועל. 4th) יש לך להקל על הכתיבה? אם כך, יש דרך הביניים. בדיוק כמו קריאת הטיפים על הקידום באינטרנט, אתה יכול לכתוב מאמר מעניין בנושא כמה זה חולש על ופורסם בספריות מאמרים, כמו זה. מבקרים רבים לקבל מעניין לקרוא את מה שיש לך להגיד או ללמד, חלק מהם ירצו לבקר באתר שלך (מקושר בסוף המאמר עם פתק ביוגרפי קצר) כדי להתעמק בנושא או פשוט מתוך סקרנות. אכן אסטרטגיה טובה מאוד. קמפיין exchange הקישור הוא תהליך איטי, מייגע למדי אבל אם עושה שמירה קפדנית בוודאי לקטוף את הפירות בתוך תקופה סביר. ואז לעבודה! -אודות המחבר: טורס Camilo עובד מעסקים יזמית אינטרנט ארגנטינה מאז 1998. הוא מנהל כיום במספר אתרים. עליהם נמנים: LatinRank.com – הדירוג של אתרים מס ' 1 אמריקה הלטינית AvisosClasificadoGratuitos.com פורטל רישומים חינם מסווגות בספריה הספרדית EbooksPowerSeller.com של עסקים מאמרים (באנגלית). .

Tags:

Comments are closed.