איך לבחור את הזכות למינציה

ב למינציה שירותי הדפסה במשך תקופה ארוכה הוא אחד המרכיבים החיוניים של עיבוד פוסט. היקף למינציה הוא מכסה ספר נרחב, קטלוגים, פרסום חומרים עבור חנויות, תיקיות מצגת, קיר ולוחות שנה בכיס, וכו ' בחירת מכשיר למינציה הציע הצרכן הרוסי הוא רחב במיוחד. ניתן לציין Laminators Fellowes, GBC, כמו גם הרוויח הכרה laminators קוריאנית GMP. איך לא לעשות טעויות ולקנות את מה שאתה רוצה בשבילך? כדי לבחור מכשיר למינציה מעשית שבאמת שעונה על הצרכים שלך, אתה צריך להחליט בעצמם מה אתה משימות ספציפיות צריך לבצע: מסמכים קונבנציונאלי למינציה או חפצי ערך ומסמכים חשובים, תמונות או נייר מבריק, זה יהיה להניח כי העבודה די נדיר או רגיל – למשל, במסגרת kopitsentra או מיני המדפסת. סוגי מערכות חימום מאפיין חשוב של כל סוג של למינציה היא מערכת חימום. על בסיס זה כל מכשיר למינציה בעולם ניתן לחלק מכשיר למינציה חמה וקרה צלחות עם רולים חימום חיצוני (psevdogoryachie) ועם לחמניות חימום פנימי. הפוך כמה הצרכן בעתיד שוכח כי התכונות ייחוד.

עם זאת, בתחילה, בגלל חוסר ניסיון בעבודה, וכן מאוחר יותר עקב זיהום יכול להתרחש פירוק למינציה החסר פיר על העצים. במקרה זה, לשמור את המסמך אין אפשרות, כמו גם את למינציה אינו להוביל רגעית הקירור של התנורים. למען הסר מסמך לעתים קרובות מחייב פירוק כמעט מלא של המכשיר, אשר כמה קצרי ראות המפיקים כוללת פירוק המנוע, כונן הציוד, ולאחר מכן המערכת לחיזוק פירים. וכל זה למען מחלצת לבלי שוב איבד המסמך. זה הרבה יותר קל, לחיצה על הפוך, להחזיר הכל למצבו המקורי, שמור את המסמך.

פונקציה הפוכה מצויד באופן מסורתי רק עם למינציה A4 ו פורמטים גדולים יותר. פורמט אז משתמשים רבים בעתיד, בניסיון לחסוך כסף, לקנות חבילה של מכשיר למינציה בפורמט קטן, בטעות להאמין בפורמט גדול למינציה אותם לעולם נדרש, לרבד על למינציה קטן בפורמט גדול לא יכול. יותר למינציה, כך קל יותר לעבוד, גבוה יותר הביצועים שלה. זכור כי מכשיר למינציה טוב יהיה הרבה מאוד זמן.

Tags:

Comments are closed.