איזה מוצר או שירות למכור באינטרנט?

לאחר שהגדרת את שוק נישה, השלב הבא הוא לבחור מוצר או שירות למכור. כדי להחליט מה למכור באינטרנט, באפשרותך לבחור באחת משתי האפשרויות הבאות: ליצור ולמכור מוצר או שירות. למכור מוצרים ושירותים של צדדים שלישיים. אישית, אני חושב כי האפשרות מספר אחד, נותן ההזדמנות הטובה ביותר קטנים להצליח בעסקים באינטרנט, החיסרון היחיד הוא כי הרבה זמן להשקיע כדי ליצור מוצרים ושל איכות. להלן אסביר שתי אפשרויות: אפשרות 1: ליצור ולמכור מוצר או שירות. השמלה דרך אשר יבחרו מרבית היזמים המוצלחים באינטרנט. בהחלט האסטרטגיה הטובה ביותר, ליצור ולמכור מוצרים או שירותים יש שליטה מלאה על העסק שלך ולהישאר והכי חשוב עם 100% של הרווחים. אם תבחר את האפשרות של מידע על מוצרים ושירותים באמצעות האינטרנט, עליך רק מחשב אישי כדי ליצור שוק המוצרים והשירותים שלהם (ספרים אלקטרוניים, תוכנות, teleseminar, סמינרים וידאו, ייעוץ, שירות עיצוב, שירותי שרותי פרסום, וכו.) אם המידע שברצונך לשתף, או יש את היכולת לחקור, לאסוף ולארגן מידע על נושא של הנישה שלך, אתה יכול להרוויח כסף טוב להשתמש מודל זה.

במשך עשרות שנים, מיליוני אנשים כבר עושים כסף מכירת מוצרי מידע ושירותים נלווים, וזה עובדה תימשך לנצח. אנשים לקנות סוג זה של מוצרים ושירותים, שכן היא מסייעת להם לחסוך זמן וכסף עם למידה על-ידי חשבון שלו של נושא של עניין שלך. עליך לבצע חקירה או לספק מה שהם כבר יודעים על נושא ולמכור את התוצאות. הדבר טוב המוצרים והשירותים של מידע, הן שהמחירים גבוהים יכול להיות מחויב. עם קהל כללי כמו רשת האינטרנט, באפשרותך ליצור ולמכור מידע על כמעט כל דבר. אם יש שוק נישה נכון מוכן לקנות, אתה יכול לבנות עסק סביב תשוקות או הידע שלהם. על-ידי לדוגמה, אם אופני הרים באמת לרגש אותך, אתה רוצה להקדיש את אותה נישה, השלב הראשון יהיה לחקור אם אנשים מחפשים באינטרנט בנושא זה. עליך להשתמש בכלי מחקר מילות מפתח.

כדי לגלות אם הם רוצים ללמוד כיצד לעשות טריקים חדשים, רוצים לדעת את האופניים הטובים ביותר כדי לקנות או מתעניין וידאו ללמד אותם טריקים חדשים, או רוצה לקבל ספר אלקטרוני כדי להתחיל זה מרגש ספורט, וכו '. אני חושב כי אתה כבר הבנתי מה הרעיון. צריך למצוא נישה שמעניין אותך, ראה כי הם מחפשים אנשים על זה ולעזור להם עם הצרכים שלהם. עכשיו רואים את האפשרות מס ' 2, עבור אלה שאין להם זמן או נטייה ליצור ולמכור את המוצרים שלהם. אפשרות # 2: למכור מוצרים ושירותים של צדדים שלישיים. באינטרנט, אפשרי גם לעשות כסף מכירת מוצרים ושירותים של צדדים שלישיים. ישנן שתי דרכים לעשות זאת: להשיג זכויות חוזרת של המוצר ולמכור אותו. לקדם מוצרים ושירותים כמו שותפים. הראשון בואו נדבר על זכויות חוזרת. באינטרנט ניתן למצוא מוצרים רבים נמכרים עם למכור את הזכויות, במיוחד של נישה שיווק באינטרנט. מודל זה אמנם מאוד רווחי, צריך לזכור כי אם אתה בוחר בנתיב זה, אתה להיות מתחרים נגד אנשים אחרים שקנו גם זכויות אלה. למה זה חייב להיות טוב יותר מאשר המתחרים שלך כדי לקבל הכנסה גבוהה. כמה מומחים למצוא בעיה בדגם זה, מאחר ולפי קשה להצליח למכור מוצרים שמוכרות מאות אנשים. אבל, באופן אישי פגשתי מאות אנשי מכירות אשר להרוויח אלפי דולרים שבחודש עם מערכת זה הסוד שלה טמון למכור מוצרים אלה בצורה שונה מן המתחרים שלך. בהחלט את ההצלחה שלך עם מודל זה טמון בחירת מוצרים באיכות מעולה, שימוש ביצירתיות שלך כדי למכור אותם באמת לפי דרישה בהנישה בשוק שלה. דרך אחרת היא שיווק שותפים המציג צדדיות ורווחים לטווח ארוך. אז בוא נדבר יותר על זה. שיווק שותפים היא פשוט לקדם מוצרים או שירותים של צד שלישי בתמורה עמלה לכל מכירה. בכל פעם שתבצע מכירה, אתה להרוויח עמלה. יש תוכניות שותפים כמעט כל האינטרנט גומחות. דבר זה להתמקד בעסק שלך, כך סביר יותר הוא למצוא תוכנית שותפים להצטרף. לעת עתה, זכרו כי תוכניות שותפים יש יתרונות וחסרונות שלהם. יתרונות: לך לחסוך זמן וכסף, כי אתה לא צריך ליצור מוצרים או שירותים. אלה בוצעו על-ידי הבעלים של התוכנית. אין צורך לדאוג לגבי תשלומים תהליכים, החזרים של כסף או ערבויות, משום הסוחר עוסק היבטים אלה. חסרונות: אין לך שליטה מוחלטת של העסק שלך ומקבל את הרווחים עם אסטרטגיה זו רק עמלה ממכירות שלהם. אם אתה רוצה לתת מבחן זה המודל העסקי, באפשרותך לחפש תוכניות שותפים הקשורים לנושא שלך ב- Google. סביר יותר, תוכלו למצוא המון תוכניות הקשורות הנישה שלך. קיימות שיטות רבות עליך ללמוד בהצלחה לקדם תוכניות שותפים. לדוגמה, דבר אחד כי אנשים רבים לא מבינים הוא כי אם ברצונך לעקוב אחר נתיב זה, צריך בכל זאת לפרוס אתר אינטרנט משלהם. אתר האינטרנט שלך יהיה לנקודת הפינה של העסק שלך. המקום שבו מניות מידע אודות הנישה שלך, יוצר את אמינותו ולגדול עושה רשימת מנויים. אוסקר מנהלת Castillo ללמוד צעד אחר צעד, מאפס – באמצעות הדרכות וידאו: כיצד ליצור משלך עסקים רווחיים באינטרנט. ניסיון בחינם הדרכה שלנו מרכז:

Tags:

Comments are closed.