אח בבית: מקום רוגע ונוחות

בתי לעורר אווירה חמימה ואינטימית. השראה נוחות, הרגעים בילה לפני החמימות של בית אח חמימות ורווחה. נוטה להיות אחד המועדף ביותר של הבית שלנו: אותנו הזמין אותנו acurruquemos להירגע עם קריאת ספר טוב או ליהנות ממשקה חם. כדי למנוע את זה רגע של תענוג חי לפני אש אח אינו ברובו על-ידי אירועים בלתי צפויים: ניצוצות לקפוץ, אפר כתם שטיח ועוד צריך לעשות שימוש של כמה אביזרים המבטיחים בטיחות ונוחות של הרגע. הבית של הארובה ניקיון חשוב כי זה מבטיח תחזוקה טובה של אותו. לכן, בחירה נכונה מחייבת ידע אודות הפונקציונליות שלו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות. כאשר אתה נהנה אש בוער, אתה חייב להגן על הסביבה הקרובה של הארובה עם salvachispas. הוא מגן על-פי ניצוצות ואפר מפוזרים על הרצפה, שטיחים ועוד.

הם זמינים רבים סגנונות וגדלים בהתאם לעיצוב של האח. יש ערכת עזר בשוק של מודלים שונים שיש לכלול ערכת כלים שמטרתה להקל על טיפול, ניקוי, הדליק ועוד. בדרך כלל, הם כוללים מפוחים עבור stoking האש, מברשת קטנה כדי לנקות את האפר, פיח, חפירה או סקופ, מלקחיים המסייעים להעביר את יומני רישום או briquettes לשלוט באש. מלבד הפונקציונליות שלו הוא גם יסוד דקורטיבי לפאר את החלל שלנו שמורות הארובה. אל לנו לשכוח שיש טוב פיקדון עבור עצי הסקה, בהתאם למידות החדר חייב לבחור את גודל רושמי הקשות.

קמינים מודרניים רבים יש דלתות, אשר בדרך כלל עשויים זכוכית. קריסטל דמעה, לעתים קרובות לקבל מלוכלך של פיח המונעת פעמים רבות ליהנות את ההתבוננות של כמה להבות נחמד. כדי לנקות אותו יכול להיות מבוצע באופן מסורתי עם סבון, מים, אבל לפעמים, קנה מידה על משטח הזכוכית הם כל כך קשה להסיר אנו מחויבים להשתמש במוצרי מחוספסים יותר להקל את עבודת הניקוי. ישנם מגוון של אותם בשוק. לא תשכחו קריאת ההוראות שלך כי הם בדרך כלל רעיל ומסוכן אם לא יטופלו כראוי. הם כמו פנינים קטנות של אדריכלי, לא כדאי לכן להזניח אותן. לתת לנו כל כך הרבה רגעים נעימים בבית שלנו, שהיא הכרחית כדי לעשות שימוש טוב מהם. ארובות צריך להיות מרעיפים עליהם.

Tags:

Comments are closed.