אופנועים. ההיסטוריה של המסוק.

התנועה אופנוען מאוד מודרני הופיעה לאחר מלחמת העולם השנייה. מספר גדול של אנשים צעירים חזר הביתה, אבל לא כולם הצליחו למצוא מקום בחיים האזרחיים. סלנג עלתה לאחר זמן מה מועדונים ועניין מאחדת את כל המשתתפים הפך אופנוע. המראה שלהם חייב bajkerskomu מסוק תנועה המפורסם. המסוק, בצורתה המודרנית הופיע הודות רצון תמידי של אופנוענים לשפר את האופנוע שלך, תעשה את זה מהר יותר, יעיל יותר ונוח יותר.

רבים של צבא ארה ב הצליחה לבחון אגדות אירופאיות, אשר היו בהירים יותר וקלים יותר אופנועים אמריקאי כבד. למרות קיומה של דרישה יצרני האמריקנית שונה שמרנות קיצונית, ולא רצה ליצור מודל חדש או לשנות את עיצוב מסורתי. הפתרון היחיד עבור רוכבי אופניים היה לסיים את הסיפורים שלהם כוחות. אופנוע מפעל מטוהר מיותר כל נקודת המבט של האופנוען. באופן טבעי, כל השינויים בוצעו עבור משימות ספציפיות. ראשית, היה אופנוע המסוק מחלקה הצג תוצאות טובות על האירועים האופנוען פופולרי, שנית, יהיה נוח בכביש המהיר, וכדי שלישית, נראה מגניב. במקור אופנועים אלו נקראו "bobberami", יש להם מספר תכונות ייחודיות אשר עבר אז chopperam קלאסי. שימוש אופייני מאוד שונה רוחב וגודל הגלגל, הקדמי היה יותר, אבל כבר.

החוקים של אותה תקופה היו מחויבים להמשיך אופנוע מעקות הנוסעים שאינם גם אהבתי את האופנוענים וכתוצאה האגף האחורי של תומך משענת גבוהה בר סיסי. מוכרת מאוד יש להפוך כידון גבוה, נוח בכביש המהיר, מסתכמת צינורות פליטה -שקע. בעקבות תסיסה המונית של הוליסטר, ריברסייד הישובים, אשר החמיר את התחרות של האגודה האמריקאית אופנוע (AMA) עבור רוכבי אופניים המוניטין אסוציאלית אלמנטים או אופנוענים פורעי חוק. ניסיון לנקות את המוניטין שלה, המעברים הובילה האופנוענים הארדקור ביותר שמאלה בדרך טבעית. זה יש לו השפעה על התפתחות נוספת של האופניים. מירוץ התחלתי לשים לב פחות, נעשו מאמצים גדולים התמקד ביצוע אופנוע נוח ברחובות. אז היה מסוק קלאסי. חובבי ניסה להקל על הבנייה, על-ידי הסרת מיותר, אפילו את הסוללה קצת החליפו מגנטו. עם המסגרת של העתיד המסוק מסולק של כל הפרטים רמקולים מהדקים נוספת, זו מושגת וקלילות האלגנטיות של עיצוב. אולי החלק האופיינית ביותר של מסוק קלאסי נחשב מזלג קדמי, מה שגרם רחוק ולא בכבדות מוטה. שינוי גלגל גבוה התקמר מאוד, אז נטיעת אופנוען הפך שונה לחלוטין. על מנת לתת האופנוע אפילו יותר עצמאיים, מסוקים צבע צבעים יוצאי דופן, פופולרי במיוחד היו קישוטים מהלהבות. בנוסף שינויים המסגרות ההפרטה של המראה, שדרוגים שונים ולהשתיק את המנוע ואת שידור. לאחר יצירת סרט "אדם בעקבות גורלו" (בעקבות גורלו) "אדם בעקבות גורלו" prezvoznosjashhego רוכבי אופני צ'ופר הפך פופולרי ביותר. Chopperostroeniem היה לעסוק מגוון אנשים, לפעמים רחוק bajkerstva. חברות גדולות לא נותרו ללא תשומת לב גוברת הפופולריות של האופניים החדשים והחל לייצר ערכות מוצרים נלווים. באמצעות ערכות כאלה יכול להיות בקלות להיהפך המסוק כמעט כל דגם במפעל. עם תחילת ייצור סדרתי ב- 80-ies מוקדם של המפעל דגמי מסוקים הרלי דייווידסון, ייצור עצמאי המסוקים מאבד את הרלוונטיות שלו. אופניים שדרוג ידיהם היו רק נלהב בתנועה האופנוען בהתחלה.

Tags:

Comments are closed.