אוטובוסים עירוניים, פרבריים, למרחקים ארוכים מחזור Mar

במאמר זה אנו נדבר על אוטובוסים Liaz. אוטובוסים אלה משחרר Likinskij avtobusnyj Zavod משנת 1958 ואילך. למרות ההיסטוריה שלו החל בשנת 1933, אך עיקר פעילותה החלה לאחר שחרורו של האוטובוס הראשון ממותגים זיל 158. שנים הלכתי, צמח לשפר את מוצריה, המציעה לנו כל הדגמים החדשים של אוטובוסים, מרחיבה את מגוון מודל. שהגיעו הימים שלנו, Autoplant Likinskij מציע לנו מבחר של שלושה אוטובוסים מחלקה: פרברי, עירוני, תחבורה נוסע למרחקים ארוכים. אוטובוסים עירונים LIAZ, המשימה העיקרית של לשנע נוסעים ביישובים כפריים, אשר הם במרחק לא רב מהעיר. האוטובוסים ברמה זו מאופיינת יחסית מספר שווה של מושבים, מושבים הכרכרה של נוסעים.

כי המרחק בין תחנות ניתן לסטות 25 דקות עד שעה או יותר, בהתאם למסלול הנבחר. על שלה מאפייני במהירות גבוהה, מודל הנתונים לא לפגר מאחור מקבילים זרים, פיתוח מהירות גודל 90 קמ ש, עם צריכת דלק ממוצעת 30 ליטר 100 ק מ. אבל הכל תלוי אוטובוס ישיר Liaz, הוא מותקן על יחידת הכוח. עבור אוטובוסים עירונים LIAZ, בהתאם לדגם, מותקן כמו ייבוא ומנועי דיזל הרוסי. אבל זה גם אפשרי, התקנת מכשור גז זה משפיעים ישירות לצרכן איכויות של צמח באוטובוס Likinskogo. במהלך תקופת הזמן סלון אוטובוסים קר Liaz מחומם מן המנוע מערכת הקירור, אך ניתן להתקין עצמאית מערכת חימום Webasto. בקיץ, נשמרת טמפרטורה נוחה על חשבון מערכת אוורור (דרך פתחי האוורור).

תחבורה עירוניים יוצאים אוטובוסים LIAZ, קיבולת של מי מגיעה 180 אנשים. הדבר נכון במיוחד אם זה סוג של תחבורה זה בערים הגדולות. אוטובוס תחבורה עירוניים Likinskim המיוצר על ידי הצמח הם ביטאו, ערך נמוך-רצפה ונמוך אוטובוסים מודלים, כמו גם צפופים ודחוסים. מודלים אלה הינם מצוידים עם חלקים המיובאים המשפיעה ישירות שלהם פעולה רציפה ללא ההתערבות של טכנאי, שיפוץ מיידי. אלה אוטובוסים, המאפיינים במהירות גבוהה, אין רמה פרברית דגמים נחותים. יש להם גם את האפשרות להיות מצויד סוגים שונים של מנועי דיזל, או יחידות כוח בגז טבעי. אבל גם לא שווה לשכוח אוטובוסים מיוחדים, כלומר עבור הכרכרה של ילדי בית הספר. באוטובוסים אלה כל נדרש ציוד הכרחי עבור הובלה של תלמידים בתוך העיר, טיולים. ו השיעור האחרון, אשר מציע לנו Likinskij אוטובוס צמח הוא מודל של היעדים המרוחקים. אוטובוסים בינעירוניים Liaz מיועד הכרכרה של הנוסעים מעיר לעיר. זה יכול להיות הג'ונקה שונים ציוד נוסף, המאפשר להגדיל את רמת הנוחות בתא הנוסעים, או לשפר את הביצועים. יישום מודלים של חלקי חילוף מיובאים, גורם להם אמין ועמיד. כיחידת כוח מנועים משומשים המיובאים והן מתוצרת רוסיה. לבסוף, יצוין כי שלדת אוטובוסים LIAZ, מובטח במשך 12 שנים מפני קורוזיה מקצה-לקצה, יכול להיות מיוצג על ידי בצבע שונה. אם אתה מעוניינים במוצרים Likinskogo באוטובוס צמח, כשעליתי באתר שלנו, ניתן יהיה להכיר את המאפיינים של כל דגם בנפרד. יתר על כן, צור קשר עם מנהלי שלנו, תקבלו יעוץ חינם על כל שאלה על הצרכן מאפיינים ותנאים של מכירת אוטובוסים Liaz.

Tags:

Comments are closed.