אוהב זה להרוג: התעללות ואלימות בזוגות

למה הרוב המכריע של אנשים אינו מסוגל לזהות שזה אלימות ביחסים שלהם? נראה כי התאמנו לסתום את הפה, שלא לדבר על זה, כי בסופו של דבר אנחנו דיילים כל מה שקורה. תאריכי האחרון הוא מדבר על התעללות על כל הצדדים: במשפחה סביבה, בהם קהילות חינוכיות, ברחובות. אבל אני רוצה להצביע על כתיבת; ההתעללות במערכת היחסים. התעללות ואלימות יכול להתרחש בהיבטים שונים של חיי האהבה: מינית, פיזית, נפשית ומילולית. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. איפה יש הטרדה נגד קורבן, האדם עובר התעללות בידיו של כל עבריין. ישנם כמה רמזים שיוכל להוביל אותנו לקחת מודעות איזה יחסים אנחנו, וזה כי אנו חיים בסוג היחסים פעולות אלימות או התעללות.

זיהוי של אלימות והתעללות: האם השותף שלך. רכושני מדי או בכל הנסיבות? כאשר משהו לא אותו נראה יצא מכלל שליטה, יש תגובות רתחני? יש לך את הדו ח על שם עם מי ו? לעתים, במעשי כל ימי חייך? אתה לא נראה אותם חברים זה יש, נוטה restrinjas את אנשי הקשר שלך איתם? אתה מרגיש את הזכות להחליט על ביקורים למשפחה שלך? זמן פנוי צריך להיות רק עבור השותף שלך, אחרת, יש קונפליקט, הטרדה? הוא מסוגל לעקוב אחר או לחקור מה עושים עם מי שואל בחשדנות את הפעילויות שלך? זה עכשיו את ההסדר ואת הדרכים להתנהג ביקורת בנוסף לכך אתה צריך לשנות? התחלת כמו מרגיש פחד וחוסר בטחון כשאתה נותן את הדעה שלך בכל מצב? האם באמת לא אתם מעוניינים במה שאתה אומר? זה מראה רגישות האינטרסים והצרכים שלך? אתה פוחד ופחד על התגובות שלהם? לעיתים קרובות מרגיש אשם למה לא לעשות דברים כמו השותף שלך מאמין שהן צריכות להיות לבחור להיות נרגנים, ריאגנט / א במקום הדיאלוג? האם כאשר האלימות הוא מנצל של בני הזוג הוא לשבור חפצים, יש צעקות, איומים בלתי מבוקרת? אין אלימות פיזית של? כל העוצמה: מושך, דוחף, מכה? מה אתה נאשם בדרך אלימה עצמו אינו מסכים לעשות מה אוהב במול פיזית, נפשית, מינית? את ההשפלה, את הלעג הוא קבוע לאדם שלך? אם כן התשובה לשאלות יותר מאשר שניים או שלושה, וודאי אתה במערכת יחסים איזה התעללות ואלימות הן הטפסים ואת דרכי הקשורים. קבועות לא מוטל בספק. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . גם אין ספק שאתם חווים את הרגשות הבאים מטרידה. השלכות פסיכולוגיות: חרדה, דיכאון, עייפות כרונית. רוצה להתאבד ללא סיבה נראית לעין.

פחד מפחד לספר למישהו מה אתה חי. תה סיטרות. רמה גבוהה של מתח. הפרעות שינה, של כוח או ניצול לרעה של כמה חומרים. נהדר כאב כדי לא אותם תוכלי לתת שם. הבלבול חברתית ואישית של האלימות: הקנאה הן ביטוי של האהבה. אז הם גברים. וכך גם הנשים. נשים או כל האהבה וגם את כל הכסף. כי אני רוצה את החבטות. כן אני רוצה אתה תעשה מה שאומר לך או לשאול. מה לעשות ועם מי ללכת? אחד מהמצבים להוביל לאלימות או התעללות בצע קורה הוא השקט. בתיבה הלא מדבר כל שנשאר לפרשנות מה שקורה בני הזוג. למרות החשש הוא צריך לדבר, להוקיע, אומר ואז לקחת אותו גילו להתחיל לרפא. מה זה יותר חשוב זה לעשות במקרה הראשון, עם כל אדם מייצג בטחון, אמון בשבילך. אתה צריך להיות במקום שבו הרגשת בטיחות, בני הזוג לא תהיה גישה וממשיך להיות אלימה יותר כי החלטת לשבור את הקשר. היא מקבלת טיפול פסיכולוגי ותמיכה כי עקבות של אלימות להשאיר צלקות קשה כדי למחוק. ישנם מספר אינסופי של מטפלים המוקדש הזר. שחרור הנפש הוא התנאי הראשון. לתעד את עצמך על הנושא הוא לעזר רב. כמובן, והכי חשוב, נמצא כי ההערכה העצמית שלך הוא התאושש כך אתה יכול לקבל איכות חיים טובה יותר ללא כאבים. יחסי עם סוג זה של אהבה אלימה, עוסקים תמיד המחזור של אלימות וכאב. דז'אן, הוא רופא אחרי כן פוסט-טראומטית היא להתגבר עם הזמן. קודם יש לך את הצעד הראשון, ולהכיר כי אתה חי במצב כה קשה לקבל וזה דורש אומץ כדי לרפא.

Tags:

Comments are closed.