אגדת ה-12 דלתות RAM II

בתוך המנזר רחוק הזכוכית הטירה קשיש יתעורר לפתע מן המדיטציה שלו, להרגיש כאב ששולחות את הקוף הלוחם, את הייסורים במחשבותיו, לחכות, להתפלל לסטודנטים שלהם לפני הרגליים של השומר היא אולם רק שקרים, שנפל, RAM סוגר את הדלת של החדר שלו יודעים את זה החיים של הקוף נעלםרם חושב שיש לו את הכוח לשעבד לאף אחד. אם יש לך את הכוח, ההוכחה לכך היא רם המעמד הקוף גוסס… אז שלי נצמדים לחיים ומזין שום תקווה, זה עולה שוב פשוט יודע לשמוע את הקול של דלת עץ אשר נסגר על ידי האפוטרופוס שלה. -ÿPor מה אתה מתעורר קוף? אתה יודע היטב כי החזקים תמיד להתגבר על החלשים הוא כלל כי יש את אותם החיים, לא שלי, אל תשים אותי בתור הרשע, תושבי הכפר נהרגו על ידי החלשים כמו למות tu, אני יותר חזק יותר שלך. אני מתחרט היעד שלך.

-Ÿcomo את תנצחי אותי. כל כך קשה הייתה תנועה פשוטה?… – הצעיר שנקרא כוח פנימי צ'י או קי הלוחם, היא לרכז את כל הכוח של הווייתך, במכה אחת, אתה לא רק מכה כוחי אבל את מהותך. הקרב שלך פיזית טהורה, אבל השומרים נילחם לרמה של פיזי, נפשי ורוחני. ? אתה רוצה לספר לי כי. פגעתי עם רוחך לא עם הכוח הפיזי שלך, זה בלתי אפשרי שרק הקשישים יכולים לפתח כוח כזה על החומר.

-קוף לתת לך תראה בעצמך, לא נרשמה כל מי ששרד את הכוח של RAM 3 פעמים. אנרגיה פנימית של השומר מתרכזת מעומק ישותו, אז כמו להיטים בפראות קוף מתרסק לתוך אחד הקירות של החדר, כמו אייל פועל בין ההרים של טיבט, ידע, איזה כוח יש את החיים שלו – יש אזור מונו, הנמצא בגוף של האדם אשר נקרא Tanden או Dantian שיש איפה האנרגיה הפנימית שלנו הגפייםהם זורמים דרך ההודים ערוצים אנרגטיים וקרא הטיבטים הוא הצ'קרות. אנחנו השומרים על הבדל של אנשים רגילים יש את הכוח לפגוע בכוח הפיזי שלנו, לא רק עם הכוח הרוחני שלנו. הפקולטה שלא ברשותך. -. אני מבין, זיכרון RAM, אם אני רוצה להביס אותך צריכים לרכוש את אותה יכולת שיש השומרים, ראיתי את הטכניקה שלך בשני מקרים, לא צריכים למות כאן. -השני לוחם, לך נא ותקבל RAM פגע בפעם השלישית בטח ימותו כמו החיה שאתה באמת לאנשים בכפר הזה מת. קוף מנסה לתקוף את השומר אבל RAM מרוכז שלו כוח להכות כמו שלי ככל הנראה סוף חלום… ÿ פתח תקווה לעתיד של הלוחמים 4 בני נוער באמצעות הנסיעה שלו לחוש תחושה כאילו לרגע החמצן ייגמר, רועמים על הקירות כתוצאה מהסכסוך זה קיים בשער הראשון, אבל רק כרוך שתיקה, נולד החרדה על גורלו של עמית. אז כאשר אחד הלוחמים 4 יעצור, להפעיל, הליכה חזר לשער הראשון כבר השאיר מאחור, אבל המילים של לוחם עוצר אותו. ? לאן אתה הולך-. לאן מובילה התה יאן גאר. המילים אריה טאי חזקים. -השאלה, אני מתחפשת עם מיו, כבר קרב יכול להיות שמע אולי אותך זה עובר משהו. . אתה לא צריך לדאוג לך, אבל אם מונו מת זה היה היעד שלהם, גורלך הוא. קדימה ולהילחם, כמו שלי, אם זה לא לשרוד אז לא מגיע קרא גררו. לוחם הדרקון לוקח הכתף אריה טיי, מחווה שמטרידה את הלוחם קריין -. לא יודע, כי הדרך אימן אותך אריה טאי אבל חייב תמיד להיות ארצות venceremos איתך או בלעדיך, יאן Gar יש לך כי פעל מאוחר יותר בזמן בדלת של הלוחם RAM מתעמת עם האפוטרופוס, שניהם עמדו בפני אחד קרב נוסף, איננו סגור מונו ביטחונותיו התקפות על ידי האפוטרופוס מתרכזת מסדרת שלך בעוד רגע אחד, לתקוף באופן בלתי מודע השומר והכו אותו קשות… לפיד נופל בפתאומיות על ידי דלת 1, הלהבה ייכחד קצת RAM מרגיש כאילו חייו בורח יותר אולם אינו מבין אותו בגלל דברים כמו מיו לאט לאט הולך אסיה דלת שנייה. גורלו כבר נכתב.

Tags:

Comments are closed.