7 הסודות להרוויח יותר כסף עם הדוא ל שלך

. אני יודע שאתה רוצה לקבל את האומץ. לעומת זאת, טבע בהחלט מבין את הסיפור. ומבצעים שלך בכל פעם שתשלח את הידיעון שלך (יש לך ידיעון, נכון?) או קידום ללא ידיעון, מחפש לא רק כדי למקם את עצמך כמומחה, גם מחפש לעשות כסף. ולא מעט! אתם מחפשים, בכל פעם שתשלח קידום, אחוז האנשים שרוכשים בעליות. לכן אני חולק שלי מוצלח באסטרטגיות הבאות (אשר השתמש) שיעזרו לך להרוויח יותר כסף בכל פעם שאתה שולח ומבצעים שלך באמצעות הדוא. 1 הכנת האנשים היה מבחין כי אני כבר 3 שבועות שהודיע לי שיחת ועידה אשר יעזרו לכם להפוך 5,000 דולר או יותר בחודש? לזה שקוראים לזה להכין אנשים, ליצור ציפייה. למעשה, הוכח כי, כאשר יוצר ציפייה, המכירות להגדיל מיום ההשקה של מה רוצה למכור. אז להתחיל בהכנת לקוראים שבועיים-שלושה לפני ההשקה של המוצר שלך.

2 יצירת ביטחון. אני אף פעם לא נמאס להזכיר את זה. אנשים קונים מי יודע, מי אמון, היא המטרה שלך, אז דגש על יצירת זה מערכת היחסים עם הקוראים שלך אז הם יושבים על ביטחון, ולקנות. אחרי אלו צעדים כדי לתת לי ב' הדוא ל שלך לבטוח בי ג רכש בעבודות בדרך זו. להיפך, לעולם! כדי להשיג את האמון הזה אין כמו השימוש של ידיעון. 3.

אל תוותר! האם שמת לב גם שולח סידרה של המיילים. דוגמה: העלון שלי יוצא בכל יום רביעי. ביום שלישי שזה עשוי לשלוח פרומו יחיד, ביום רביעי ואנשים להזכיר את הקידום בעלון, חמישי אני חוזר פרומו יחיד. שלושה ימים לפני סיום פרומו, לחזור ולזכור וחזור ביום האחרון פרומו. אוקיי. נשמע כמו הרבה, אבל מה שהם לא יודעים הוא כי המכירות גבוה יותר לקבל אותם היום האחרון! נראה כמו קידום נהדר רבים, אלא קוראיי הנאמנים את ההרגל הזה. כאשר אתה מתרגל את הקוראים שלך מתחילתו או des ערך באמצעות מאמרים שמסייעים להם, אתה תהיה במים הצלולים. זכור: אנשים צריכים מינימום של 7 עד 10 תערוכות. אל תתנו ואתה לא היית אתה תדאג כל כך תמיד יהיו אנשים שרוצים הכל חינם, אפילו אם אתה מחנך אותם עם רצון חופשי. לאלו שנשארו הם אלה אשר אוהב אותך ולהבין כי אתה נותן שירות מעולה (מאמרים חינוכיים) וכמו כן יש להאכיל את משפחתך. 4 ללמוד כיצד לכתוב מילים שמוכרות ידעת כי כתיבת מילים שמוכרות היא הטכניקה הנציג הכי יקר? בוב בליי גובה 25,000 דולר כי הופכים מכתב המכירות. סופרים רבים (קופירייטרים באנגלית) גובים סכומים גבוהים בגלל הכסף נמצא המילים. . השקעתי את הבעיה, שייכים לקבוצת האימון הפרטי, מבלים את רוב זמן הקריאה כיצד לכתוב מילים שמוכרות שלי. זה כל כך חשוב, הגורם האחראי על ההכנסה שלי. 5. מכר מה רוצה את הקוראים של כמה שווה שרוצים למכור בשר אם הקוראים שלך הם צמחוניים. לכן חשוב לשלוח סקרים לשאול את הקוראים מה שהם רוצים. ומכאן אתם תקבלו מוצרים ושירותים עם פוטנציאל גבוה כדי לרכוש. אל תשכח את זה! 6. מנתח, מחקרים ומיישם ן ממתינים כל מיני סוגים של קידום שגורמת פעולה בך. אם תלחץ על או לקנות. אם אתה לוקח את הפעולה בה האדם רוצה לקחת, ואז כותב אותו עבד, אתה יכול להשתמש בו במסעות קידום משלך. . לא אומר את זה מעתיק הכל נגמר- רק לנתח מה היה מה שגרם פעולה זו. למשל אם קריאת אחד שלי יש קישור זה אומר לך ללחוץ ומבצעים את, בינגו! זה מיישם את האסטרטגיה. או אם, בקריאת מכתב של מכירות, קנו, מה היה מה שגרם מכירת? היה ביטחון שיש לך עם שמוכר את המוצר? ואז עושים את אותו הדבר, יוצר אמון. מה היה? לנתח לעומק, מיושמת. שלא יכשל! טיפ: ההצלחה מותיר עקבות. זה מנתח ומיישם. סוף סוף 7. רק ומבצעים שלך תתרגל שיגור מבצעים עם תאריכים או כמויות מוגבלות. אף אחד לא אוהב לשלם יותר אם הם יכולים לעשות את זה. עכשיו, במחיר קמעונאי. למעשה, אם תסתכלו קידום הנוכחי ואחרים, בכל יש תאריכים או מחירים שפג תוקפם. החלוצים של טכניקה זו הם היו מומחים פרסומות. לפני הרבה זמן ראיתי אחד ואמרו לי שאם שהזמנת ב-15 הדקות הבאות, הם regalarían לי כמה קרמים לשיער ברכישה של עכשיו. . מעולם לא הייתי גונב את הטלפון כל כך מהר! אבל עין! כי ומבצעים שלך אמיתיים או הקוראים שלך יהיה בטחון רב. אם אתה אומר אתה. רק היום, שזה נגמר! ללא יוצא מן הכלל! . בסדר, עסקים שלי אהוב ומבריק. כאן יש. 7 מרעיונות חזקים אשר עזרו לי באופן משמעותי עם מבצעים שלי. ליישם אותם, יש לך חיוך נהדר כאשר רואים יותר כסף בחשבון שלך. דיאנה Fontanez-אודות המחבר: דיאנה Fontanez מחנך יותר ממה 30.000 יזמים למכור שירותים עם האסטרטגיות שלהם פרסום ומכירות באמצעות האינטרנט. קבל עצות נוספות חינם, להרחיב את העסק שלך, לעבוד פחות ולעשות יותר כסף בזמן להשתעשע בתהליך על-ידי ביקור

Tags:

Comments are closed.