5 צעדים כדי לקפוץ

יכול להיות שדווקא ברגע שראית ציפור כלואה. כשנכנסים חדר עם קריסטלים ואז הם לא פוגשים החוצה. מה שהם עושים זה לנסות שוב ושוב. הם היכו שוב ושוב את הקריסטלים, נתקל ואני מניחה שזה כואב. אבל עדיין להמשיך להחליש או לגלות במקרה.

העובדה טריוויאלי ככל הנראה כזה של הטבע הוא מהותי. אם נבחן בקפידה נוכל להסיר את הרעיונות החשובים לחיים. אתה יכול כמעט ללמד אותנו כל מה שאנחנו צריכים כדי לחיות. העובדה סקרן הראשונה היא כי הציפור לא מבינים את מה שאתה מחפש הוא קלט. .

כן, הכניסה איפה חדרו המקומי הוא פלט מצוין; אולי היחיד.. הדבר השני הוא כי אנחנו לא בחופזה שישפוט התנהלות של הציפור שלנו. ייתכן כי ההתנהגות שלהן אינה רציונלי כל כך אחרי הכל. אנו רואים שוב ושוב התרסק הזכוכית, מיד חושב קשות של המודיעין שלו. . אבל זה יכול להיות מה מנסה לא לצאת החוצה דרך הזכוכית… זה אפשרי. זה רק מנסה לשבור את זה. ככה זה יהיה לוגי באופן עקרוני כי החליטה ליצור פלט משלו. לכן, אנחנו נקיים מכל כתם היוקרה רוחני של הציפור לכוד. הבעיה שלך היא לא מה הוא מנסה לעשות. אתה יכול לבקר את זה ככה. הוא ניסה שוב ושוב ללא תוצאות וממשיך אז בעקשנות. זה זהה שאנו עושים עם בעיות אישיות. אבל אני לא לא אומר כי הבעיה היא תמשיך לשתוק ללא תוצאות. בחיים בקלות הייתי מתעקש הרבה יותר הצלחה מאשר מה תתעקש הציפור. זה יהיה די הרבה זמן עד שנראה את הפירות של הפרויקטים החשובים ביותר שלנו. הנושא זה דבר אחר גישור הבדלים, הציפור שלנו מנסה בדיוק כמונו. כלומר כי הוא מנסה לצאת… ובאופן ספציפי אתה מנסה להעז. הוא רוצה לקפוץ מעמדה הנוכחי של סגירת מעגל אל החופש. קרי, אתה רוצה ללכת ממיקומו הנוכחי במיקום מעולה איכותית. מה קרה הציפור שלנו הוא לא לתת קודם הצעדים הנדרשים 5. עכשיו אנחנו לומדים מהטעויות שלהם ולהימנע לחזור עליהן. להלן השלבים: דבר ראשון: מקדיש זמן לחשוב על החיים שלך. חשבתי על מה שאתה חושב צריך לשקול את עצמך עושה. אתה לא. יש להם רק בראש, לכתוב אותם על דף נייר. ורואה על היא השלכת כל הדברים אינם כל כך חשובים. בסופו של דבר להשאיר רק אלה החיוניים להצלחה. הדבר השני: מגדיר מהן הבעיות שיש לך להתגבר כדי להגיע למטרות שלך. אתה כותב את הכל על הנייר. לראות את התארגנות נושאים אלה לפי סדר חשיבות. . להתמקד בהם. חשוב כי מה שאתה מציע הוא עביד איכשהו. זה לא כמו מה היה הציפור שלנו להכות את הזכוכית. הדבר השלישי: משקף בדרך להשיג המוצע. . חייבת להיות דרך התקדמות לקראת ההישג של החלומות שלך. ומאוד חשוב, הכנת חלופות. התוכנית לא יכול להיות נוקשה מדי. זה נורמלי כי תוכניות לא מעולם לא השיגו הצלחה מלאה. עוד לפני מה עלול לקרות, הכינו גרסאות אתה הולך להשתמש. אז אתה צריך לחשוב על דרכים שונות כדי להשיג את המטרות שלך, לא על אחד. הרביעי: חשוב מאוד: החלטות. מחליט על מחויבות מוחלטת על מה חשבת לעשות. אתה לא משחק, מה אתה כבר הציע. זה חמור מאוד. אז אתה תנסה אותו ככזה אתה צריך להיות מסוגל להחליט באופן ברור על מה הוא יעשה. הימנע לדו-משמעות. ובחמישי: פועל, פועל באותו ההחלטות שלקחת בשלב הקודם. כי הוא היה צריך לעשות את הציפור הקטנה היקר שלנו. שאנו חייבים לעשות הרבה פעמים בחיים. קריאה מומלצים אחרים:.

Tags:

Comments are closed.