תמיד מהלך לא קדימה

אני לא נגד התפתחויות טכנולוגיות, או יותר היו חסרים. הרבה פחות, זה אני בשימוש שלהם ולחיות היישום כדי להקל את המשימות של אותם רכיבים, במיוחד מהם בני אדם, של העולם הזה, זה לא ידוע. אבל נראה לי שחלק ההתפתחויות הללו הם עיוות למספר ערכי יסוד במבנה הבסיסי של החברה שלנו, אני חייב להודות שאני חוששת כי ימשיכו להשפיע על מבנה זה תכנון, יציבות חברתית בצורה חזקה מאוד יכול להתאבל. אני אתייחס רק לאחד ערכים אלה: ידידות. אספניולה אקדמיה אמיתי מגדיר ידידות טהור, אנוכיות, החיבה האישית משותף עם אדם אחר אשר נולד, מחוזקים על ידי הטיפול. טיפול בתור הפעולה כדי לנסות ולטפל מגדיר אותו כמו לטפל במשהו. ולהשתמש בו מהותית. כלומר אתה צריך להתייחס פיזית בדרך הזאת את הרגשות ותחושות דלק בחיבה, כבסיס ערך החברות, מחוזקים לקחת את הגופה המהווה ערך זה במהותו.

הבהרה זו יוכלו בואו נגמור עם זה מציעה שיקוף הזה. באינטרנט, היא הטכנולוגיה מראש נפוץ יותר. מיליוני בני אדם בכל העולם משמשת רשת זו לדברים שונים. אחד מהם, הם הרשתות החברתיות המפורסם של קהילות וירטואליות; שבו המשתמש יכול ליצור ידידות עם אנשים אחרים ברחבי העולם ולשתף כל סוג של מידע. סופר, כי טכנולוגיה זו תאפשר לנו להתקרב בין בני האדם ללא קשר מרחקים פיזיים. פעילות שהצליח היטב את ההזדמנות כדי להעשיר את עצמם בצורה מקיפה, על מנת להבטיח איכות חיים טובה יותר, בעוד אנו הופכים להיות בני אדם טובים יותר.

זה בתיאוריה האידיאולוגיה שמישהו היה מסוגל להבין את פלטפורמות טכנולוגיות אלה. יותר לעומת זאת, כאשר יש לך את ההזדמנות להשתתף באחד מהם אתה כי השימוש בו הוא להוציא את כל ההתנהגויות שאנחנו לא היה סובל הפיזי בחברה. תמונות, סרטי פורנוגרפיה, התעללות בילדים, אקסהיביציוניזם, שפה פונטית וגס רוח וקידום של פעילויות כמו אלכוהוליזם, זנות ו הרבה יותר אשר יעלה על אחוז גבוה כדי מה מתפלל כל מחכה צריך להיות משותף לצמיחה שלהם. אבל זה לא הכי גרוע, אבל מעולם לא קרא את תנאי השירות, בסופו של דבר אתה מסכים לוותר על כל המידע שלך, כמו גם את הזכות השיווק, החברות לניהול האתר. לא יוצא נדיר כי בכל רגע מופיעים בפרסום תמונות שלהם, קטעי וידאו שלהם, שלהם מילים, וכו '. . אתה חייב לחיות שנותן לך דברים בחינם בהופעות מה זה רציני הוא כי אנשים ברחבי העולם נוטים להיות יותר חברים וירטואליים מאשר חברים הפיזי. להציל את ערך החברות, זאת הקריאה של ידידי עמק Trixia ואני אחד את הקמפיין הזה, למה לבכות היום: להיות גל טוב זה אופנה!

Tags:

Comments are closed.