תוספים: מה יש להם, מה הם טובים?

תוסף מזון הוא, בפשטות, כל חומר נוסף לאוכל. צבעי, חומרי טעם, נוגדי חמצון, ממתיקים חלקם של חברי קבוצה זו בוודאי שמעת שם אי פעם. בדרך כלל המילה מוספים מזוהה עם תנאי איך מלאכותי, רעילים, סינתטי. עם זאת, זה לא תמיד אמיתי. חלקם של החומרים הללו מיוצרים במעבדה (המכונה סינתטי או מלאכותיים), אבל רבים אחרים מתקבלים מהמזון (נקרא טבעי).

בקבוצה השנייה הם קצת ויטמינים פיגמנטים שונים של ירקות. ישנם סוגים שונים של תוספות אשר משמשים למטרות שונות. חלק המטרות, כאשר נעשה שימוש, הם: לשמר מזון לעוד זמן. הם תרכובות בשם חומרים משמרים, שתפקידו להאט או למנוע בפירוק המזון. כאן תמצא אותם נוגדי חמצון, כמו אלו המשמשים אותם שמנים למנוע זאת אומרת enrancien, וליהנות אותם השמרני המאפשרים, לדוגמה, של לחם ארוז טרי במשך מספר ימים. לשפר את ארומה או טעם. העוקצנות, טעמים אפשר להתייעץ עם טעם ו/או ארומה מסוימים.

וניל הוא הנציג הטבעי הפופולרי ביותר של קבוצה זו, ממתיקים מלאכותיים חומרי טעם להשתמש על בסיס יומי. עטי סימון של טעם לחזק את הטעם של האוכל. לתת צבע. רבים אלה צבעי מורשה הם טבעיים: זעפרן, carotenes, קרמל, כורכום. לדוגמה, הצבע הצהוב של מרגרינה. הפיגמנט בטא קרוטן טבעי נוכח פירות וירקות משמש כדי להשיג זאת. כל מדינה מסדיר את השימוש של תוספי מזון, הקובע מה מותר, מה כמויות. השימוש שלה תמיד צריך לערב שום תועלת עבור הצרכן: מראה טוב יותר של מזון או שימושי יותר חיים. המפתח הוא למצוא את האיזון המאפשר ליהנות מיתרונותיו מבלי להשפיע לרעה על הבריאות. Lic. מריסה רודריגז ·.

Tags:

Comments are closed.