שיעורי נהיגה, השכרת רכב

חשוב לזכור כי הרכב הוא מסוכן, לא תענוג פשוט, אשר טוב יותר aflatoxins. לכן, בשיטה של ניסוי וטעייה בדרך החוצה כמחיר אותה תאונה או חיים. במיוחד יש צורך להבין הבוגרים נהיגה בתי ספר, אשר אחרי הבחינות במשטרת התנועה מפגש אי הבנה סביב העולם רכב, כי על הכביש תמיד יש השובב "מחנך". באופן בלתי נמנע, טירון נהיגה מחליט: אני אלך בצורה מסודרת, נא לא להפריע! ", אבל אודיום חוזר על עצמו. כמובן, יש יועצים המוני עובדים, בעלים, חברים של פירורי חשיפת "סודות" או התנהגות כביכול לא רישיות כללי נהיגה וזה מסייע באופן חלקי.

לפעמים לרכוש בטחון, כישורי הנהיגה על הלוח שוב, עולים חדשים רכיבה בלילה. כל אחד מחפש את דרכו. לענייננו, רב שמואל אליהו הוא הכתובת בשבילך. עם זאת, נתיב זה חייב להיות מתחשב ומערכת! פעם אחת, יושב בתוך הרכב כדי חבר שלו (מספר חודשים לפני שהוא צודק), למרבה הצער שמתי לב כי רכשה דמיוני בטוח לנסוע היה לא בשל כישוריו, ולא למידה אינה נשכחת כראוי כישורי הנהיגה למכונית! ברור כי אין דיבור נהיגה בטוחה לא יכול להיות. Piquancy מיוחד ביכולת לשלוט על המכונית, למרבה הפלא, מייצגים בעלי מכוניות מודרניות. זה עם זה שטחו "פיתולים", המכונית הופך לעתים קרובות מבלבל ומיותרים לפעמים צעצוע יקר: לא כל מדריך מודה בורותו של תכונות ניהול, ולאחר היכרות עם ההנהגה הפעולה, אם כן, כמובן, אינה תמיד נותן הבנה עמוקה של משרדו. אז מסתבר, סומך על רכב חכם, לאבד ודריכות, כישורי הנהיגה שלנו, הן חשובות! כי הרכב ניתן רק לשבור או לשבור. ידע במערכת עם הייחוד של מכוניות מודרניות רצון לקבל עזרה נהיגה קורסים במרכז לשפר את כישורי הנהיגה.

זה יאפשר לא רק מושלם טכניקה נהיגה, kontravarijnogo את כישורי הנהיגה שלהם, אך גם להבין את התנועה שלו מבוסס על איזה עקרונות נהיגה ספורטיבי פיזיקה. לעניות דעתי רב שמואל אליהו יכול לקבוע . יתר על כן, זה בדרך כלל במרכזי כזה ההצעה ושירות נוסף: השכרת רכב. בלארוס עסקי תעשייה מחובר עם השכרת רכב, מתפתח במהירות רבה. עם זאת, עוד לפני 15 שנה יכול בקושי ניתן להניח שיהיה לנו ההזדמנות ללא כל קושי לשכור רכב גדול, מודרני, בהתבסס על הטכנולוגיה העדכנית ביותר לפתח מהירות רבה ב עניין של דקות. במקרה שבו אדם זקוקים בדחיפות היה המכונית, שהוא רק יכול. לסמוך על שירותי מוניות או סיוע נדיב חברים-ברכב עם זאת, לא משנה כמה מפתיע שזה נראה, במערב, חברות רבות החלו להציע שירותי השכרת מכוניות במשך זמן רב מאוד, בזמנים הרחוקים ההם, כאשר המכונה עדיין היה משהו בלתי הרגיל יכול להפתיע את קהל להשפעה. השמועה אומרת כי המכונית השכורה הראשונה היה פורד, איזה אמריקאי סוחר יש מההרצאה חלק ג'ו סונדרס, ובכך התחיל את העסק של השכרת רכב של מדינת ארה ב נברסקה. הסיבה שהוא צריך מכונה זה היה די נדוש: מיהר להיפגש עם בחורה. זה קשה להאמין, אבל זה קרה דרך חזרה בשנת 1916. בכל מקרה, בהדרגה צבר תאוצה, העסק מפותחת, ב- 20-ies של המאה הקודמת, חברת השכרת הרכב הראשון, שמובילות עדיין על השוק האירופי, האמריקאית. עם זאת, באותם ימים השכרת רכב לא היה שהעסק מכובד ביותר, מאז מכונות לעתים קרובות לקחת נוכלים, גנבים ונציגים אחרים של העולם הפלילי, הגיעו במהירות כדי טובה התקדמות זו, ויש לו מספיק נהיגה מיומנות, אבל לא היה לי את האמצעים כדי לקנות מכוניות משלהם. המצב השתנה באופן קיצוני באמצע 30-IES, כאשר מכוניות נעשתה הרבה יותר אנשים רבים החלו להשתמש בשירותים של מאמנים בחברת השכרת רכב vozhdenijui נציגי הופיע בתחנות הרכבת, שבה נהנו בשמחה העם לכוד בעיר זרה. אבל נוכח התפתחות העסק קיבל לאחר מלחמת העולם השנייה. לא התפקיד האחרון במצב הזה, התפתחות התחבורה האווירית שיחק ושירותים פתיחת משרדים של חברות המציעות השכרת רכב בשדה התעופה. חברות נעשה יותר ויותר, התחרות ביניהם היא כל קשוחה. אך גדל מספר לקוחות כמו לרווחתם של תושבי אירופה ואמריקה. השכרת רכב בהדרגה הפך פופולרי במדינה שלנו.

Tags:

Comments are closed.