שיווק באמצעות דואר אלקטרוני

כפי גדל באינטרנט, שיווק באמצעות דואר אלקטרוני הפך כלי יעיל ורב עוצמה עבור קמפיין שיווקי. אימייל שיווק מטילה שני עסקים בתוך (חברות המספקות מוצרים או שירותים לחברות אחרות) B2B, B2C (חברות המספקות מוצרים או שירותים לצרכנים הסופיים). אימייל שיווק מגבירה את נאמנות הלקוחות שלה כלפי המותג שלך ואת תפיסת איכות השירות ללקוח. כאשר שיווק באמצעות דואר אלקטרוני תחת מנוי מרצון הוא נעשה בצורה נכונה זה יכול להיות כלי הנשק היעיל ביותר שיכול להתקיים לאורך את הספקטרום של טכניקות מכירות אורך ורוחב של הרשת. מה יש תמיד לקחת בחשבון הוא רכיב כלשהו של שיווק באינטרנט יכול להצליח בבידוד.

לדוגמה, עלון אלקטרוני צריך אתר אינטרנט טוב על גבם שבו הם למשוך מנויים ובניית רשימת הדיוור שלך. אתר אינטרנט + סיסטמה אוטומציה = הכנסה חודשית פעילות מספר אחד האינטרנט הוא דוא. זוהי הסיבה מדוע זה יכול לשמש כנשק רב עוצמה של שיווק. מחקרים מצביעים על מספר גדול של האינטרנט משתמשים מעדיפים לקבל הודעות בתיבות הדואר שלהם במקום בתיהם בעניניהם טלפון עם שיחות בטלפון. רשימות תפוצה על-ידי המנוי מרצון מפתח חשוב להצלחת כל אסטרטגיית השיווק של דואר אלקטרוני מתמקדת אך ורק רישומים של המנוי מרצון. פירוש הדבר הוא משתמשים חייב לבחור לקבל את ההודעות שלך באופן וולונטרי. זה ידוע אנגלית (opt-in).

עליך לעולם לא לשכור או לרכוש כל רשימת התפוצה זר. השימוש שלה נחשבת דואר זבל, והוא גם השקעה רע מאוד כי היתה כיור את העסק שלך בעניין של ימים. לא משנה מה הבעלים של רשימות ענק אלה יכולים לספר או מבטיח לך, רוב כתובות דוא ל כלול יש בוודאי מעוניין לקבל את הדואר שלהם, והכי חשוב: מעולם לא ביקש אותו. לא נתן הרשאה שלהם אז אתה הבעלים של הנתונים שלך. כאשר אתה שולח הודעות לאנשים אשר לא ביקשו את זה, אתה שולח דואר זבל, ללא קשר כללים משפטיים או ויתור או האפשרויות של מנוי אשר כולל את ההודעה שלך. לא משנה אם אתה מבטיח כי לא למעלה מזה שלח הודעה. הוא זבל. וייתן זבל החברה שלך תמונה מעט רציני, זריקת להגזים באופן מיידי כל מאמץ מראש לבנות את אמינותו וזול. אתה רוצה איכות לקוחות פוטנציאליים, זו מושגת רק בדרך: בניית רשימה משלך של מנויים. תבחין לאורך זמן תוצאות סיום יהיה בלתי מנוצח עבורך ועבור החברה שלך אם לך להמשיך קדימה הנחת יסוד חשובה זו. באמצעות אימייל שיווק להתייחס הרחבה של השירות משירות לקוחות המספק החברה שלך. עליך ללמוד לתקשר עם הלקוחות שלך בשלב כלשהו בתהליך המכירות. בעת משלוח ללקוחות שלהם מה הם מחפשים, המבוקשת, היא יצירת בסיס איתן עבור קשר גומלין מבוסס על כבוד, זוהי ההתחלה הטובה ביותר כדי לקבל הנאמנות של לקוח.

Tags:

Comments are closed.