שוק או מכירה פומבית? מה עדיף?

שוק או מכירה פומבית? מה עדיף? 1. הערכה של מצב המכונית היא ההבדל העיקרי בין מכירות פומביות ושוק כי אתה קונה הרכב מ פומבית במצב הזה את ההבטחה. היתרון של אוטומטית פומבית הערכה פומבית). המכונית הוא מוערך על ידי מומחים, dosoverno המתארת מפורט מצבו הטכני. 2. מבחר עצום של מכוניות אלה גם בין הבחירה יתרונותיו-ענק של מכוניות.

אולי אין שוק מכונית אחת בעולם להשוות עם מספר כלי הרכב המוצעים למכירה במכירות פומביות ביפן. אלפי מכוניות נמכרים ב כלי מכירה פומבית של יפן בכל יום. זה רווחי בשביל לטוס דרך רכב האירופית של מכירות פומביות אוטומטי יפני? מאוד אתה יכול לפגוש לעתים קרובות נסיעה יד שמאל (אירופאי או אמריקאי) עבור מכירות פומביות רכב יפני. יתר על כן, ישנם שני "וריאציות" הם שמאליים, המיובאים ליפן אירופה אמריקה, ואת יד ימין לנהוג במכוניות מתוצרת יצרנים במיוחד עבור השוק היפני. ההבדל לעומת זאת, זה שווה בהתחשב בעובדה כי מכוניות אירופה ומארה נמכרים ביפן יש את התנאי הטכני הטוב ביותר מאשר אחיהם בשירות בבית.

ברכב יפני מצא בדרך כלל במצב מושלם, חוקים היפנית אינם מאפשרים לך להפעיל את הרכב במצב גרוע. לכן, אם לא תשמור על רכישת האירופי או קרוב לוודאי, מכוניות אמריקאיות ביפן, יכול לגרום למכונית. עבור הכסף אותו במצב טוב יותר מאשר אם קנה באירופה או ארצות הברית. מידע זה לא אושר על ידי כל סטטיסטיקה, והוא במקום זאת, לשנים רבות של התבוננות. להעביר את ההגה בצד שמאל, דבר אחר לגמרי, אם אתה רוצה לרכוש "בדם" רכב יפני עם הגה שמאלי. כיום, החברה שלנו מאורגן על ידי שירות ההעברה היגוי ימינה בצד שמאל. כל העבודות על הזזת ההגה מתבצע על ידי צוות מיומן. לאחר שיפוץ של, את המכונית שלו לגמרי לא שונה levorulnogo המקביל. במקרה של חוסר levorulnogo אנלוגי, הזרים באיכות מקסימלית שינוי, אשר המיר את המכונית ללא תגובה נתפסת על ידי הצרכן כמו בתחילה מצויד עם הגה שמאלי. במקרה זה, המכונה המומר יעלה לך הרבה יותר זול מאשר מכונית דומה עם יד שמאל כונן היגוי, אך מיובאים לאירופה או לארצות הברית.

Tags:

Comments are closed.