שאלה נוספת במילון

אמהות מטורפת אוהבת והוא שאלות אחרות במילון אימהי הספקות יסוד פילוסופי סקרנות. עובדה היא, זה מקובל. אבל זה תלוי מ איפה אתה מסתכל על דוגמה, כי גזע שלי הוא שותק כאשר זה נשמע 24 שעות ביום וגם בלילה, כי הוא נוחר, הוא סימן רע. זה גורם נפסקת פעילות שכזו להיות אימון לא בריא להיות רע הכרחי. כי סביר מאוד האל נותן דרור לדמיונו הפורה, לפתח את מלוא הפוטנציאל שלהם של ילדים החלת גם גורם אסון, ומלאכותי.

באפשרותך להגיב יצר שלו מערות ואני רוצה לגלות כפי הוא גורם האש, למשל. לכן על תפקיד לחנך את אחד מי הוא אוטודידקט והוא לבד נגד מה יצא כמו גורי, אין חופשה, חגים או בימי ראשון, או לסגור על-ידי מלנכוליה, ולא או אני מחוץ לאזור הקליטה, או טאפאס בתחילת מעקב תוכנית זיהוי, בתור התחלה, אחד מגלה שזה היה פסל לעומת זאת . יש לך מלפנים. כדי להזיז לכל הכיוונים, צפון, דרום, מזרח ומערב, למעלה, למטה, ולכן זה כופה אותה לאחד לזכור מיני גיאוגרפיים לימד בבוא הזמן, טיפוס, זחילה, מתאמן על צלילה באמבטיה, לכן אני חייב ללמוד לקריסה מעל התנסותכם מקורס והישרדות, כולל עזרה ראשונה בסיסי בשבילו, בשבילי. אם באף אחד שלהם autoinstruidas כיתות של אני צלילה לא עובר מוטציה כדי הצבע ארגמן, כחלחל על ידי חוסר חמצן במוח ובחוט יתר של מים, בריאות, זמן היא טובעת. בינתיים אני sucumbo וגילגמש עם דום, אלא אם כן אתה לתרגל החייאה עצמית. לכן אימון צריך להיות משהו קבועה, היצירתי מעל כל החיים לא כל השכר, על כל התגמולים, ויש שם אם משהו נכשל גברים שם בחוץ, או אישה של המשפחה, ויהיה כתוב אבל התוצאה. א כמובן.

התינוק הוא תמיד קדושה המסכן שהיה חוסר המזל שיש אמא שיש לה. וההצלחה גברת אמא, אישה, נקבה, ארגנטינה, יקירתי, יהיה להגיע לבגרות מלאה. בלי שריטה או אוטומטי הוביל או בחסות הטיפול מקל. כי אחד מתחיל לתהות, אני לדבר בארמית עתיקה, או שהוא מדבר סינית בסיסית ואף של השניים בספרדית. . או שאכפת לו כומר צנון מה אני אומר, ימשיך emperrado שלו או בשתיהן. . זה יכול לשמור על האיש, החבר, הבעל או מאהב בצד למרות הילד כי נגעת על המזל, כל זאת בהתחשב שלא יש procreado או תאומים. אפילו יש שניים. תאמין לי הישג מרשים נוסף לצורך הערכה עצמית נפול שלנו. צומח זה אימץ ליהנות סימנים חיוניים למרות דייר האנושי בתהליך קטנים יותר של חברותיות, הוא ניצחון נוסף נגד כאוס, דרך אגב. זה כדי לשרוד התקפה אחד או יותר של עצבים. כי הבית אחרי ברגל, ללא הצתה הוא, המבול הוא על ידי שיטות של הרומן לשלטון, על ידי הניסויים שעושים איתה, היא, איתי או sinmigo. כן כל חברי ו מתקנים, מלבד העצבים, כמובן, להתנגד, בלי אפוד בכוח דרך, רוצה לספר ידידי היקר, congener שלי, עכשווי, המשימה כי אותנו יקרה, אם קול מגייס בת או בן, תן לנו על ידי מרוצה. המשימה הושלמה. זה כן, לא להיות שישו את זרי הדפנה אותם גם. בגלל בעיות ישנות יותר, גדול יותר. כן, הם גדלים איתם, גבירתי היקרה. אחרי שהייתי ילד, תהיה נער מתבגר. בפוסטר מרומזת תקוע מקדימה אומר, אכפת לי adolezco של לחלוטין מכל, כולל, על ידי אותם vos דברים, האמא. נגע ותלוי על הימים ההם, אם אני חיסון או לא נגד הכלבת את, סביר לנשוך. תראה פירסינג על ידי הצדדים יותר בלתי נתפס של האנטומיה שלו. אותו צ'יקיטו הזה קרע של הרחם שלה. זה יאלץ אותה לשאלה: האם זה הבן/הבת שלי?… . אני מכיר אותו או יודע? . גדלתי זה? עם זה ברחוב, אני לא הולך החוצה או משוגע. לומר בסוף, זה הבן שלי, זה שמונה הרבעונים ו אחד יוצא כמו אדום אש. לשכנע את כל השאלות האלה כי בררו על צאצאיהם, לא תהיה יותר ביטויים שאלה רטורית שאף אחד, אף אחד, הרבה פחות הקירות בדרך כלל ששומעים את rezongos של אחד, בגלל אותה בעלה, החבר או מאהב, ישירות תשכח לחכות למשהו שנראה כמו תגובה. הם תמיד עוסקים משהו אחר. עכשיו אתה אומר. כאשר אחד הפסיק להיות AMCHUD בגירסה הנשית של הומר סימפסון, מרגיש, לא מרץ, אבל Homera אחד גם. הוא מתכוון לנוח, גם מתחילים להיות לרעיון של מחיקתה מן הזיכרון. כי הוא או היא, ללכת לרקוד. הם יחזרו אל הזמן של זה שאתה שר את הכומר מנצח. ייתכן המשיכה עד הצהריים ושוב עם פנים של קבע השובתים רעב גמל. יכול לנסות קיוסק ברגע שאתה משכנע, הוא או היא, גרם יותר ממה שיש המותניים שלך היא בהחלט הדרוש לשרוד וזה לא כך שמנות, שהם מאמינים. אפילו מעז לנסות לשכנע אותך במשהו מינימלי . כי אמרת את זה. הכל יהיה בסדר, אם לא לומר PC. בין פרטים, הוא זה הוליד את זה, אחרי הכל. להיות מוכנים להקשיב עלבונות חדשים יצירתיים. הודאות מספר. ולנסות לשבת, לפני זה הם susurren את האוזן, אמא הולכים להיות סבתא. להיות מאושר ומודע ולחגוג, אם לפחות את העובדה הזו מתרחשת בבגרות, במיוחד אחרי. בסופו, שווה, כבר מאמין לזה גובה צריך להכין אותנו להיות הסבתות. סכום כולל של אמהות, כבר קיבלנו. Morocha ממשיכים Morocha urbana_67 urbana_67

Tags:

Comments are closed.