רשימת מנויים

במאמר זה, אני רוצה לשתף אתכם חוויה, תוכלי לתת במיוחד לא משנה זה כל כך יפה, ויש מרהיב באתר האינטרנט שלך או להיות כל כך טוב שאת המוצר שלך, אבל יש רשימה של מנויים מעוניין את המוצרים או השירותים לא מנצחים ובלי גרוש באינטרנט. זה כל כך פשוט: ללא \"רשימת מנויים\" לא כסף. . נקודה. הרעיון של \"כסף הוא ברשימת\" הוא לא רעיון חדש או לא נולד עם האינטרנט, זו האסטרטגיה הבסיסית באותה תגובה ישירה שיווק. עכשיו אני רוצה לספר לכם על חוויה שקרה עוד לפני המוקדמות שלי… לפני שנים כשהתחלתי את העסק באמצעות האינטרנט, לא היה לי שום דבר על ניסיון, התחלתי עם אתר מכירת מוצרים של הפקה מוסיקלית, תוכנה, כלי נגינה דיגיטלית ¦ ועוד אז לא ידע שהדבר חשוב היה לקבל רשימת מנויים, אשר כבר היה 10,000 מנויים על הרשימה שלי אבל לא שיווק, כמו להגיב על לא היה שום ניסיון. היה רגע שבו הצגתי שיש לי כסף לשלם את חשבונות אחסון אתרים, אשר ביטלו לי זה היה מן השירות.

אחד שלי חונכים באינטרנט על זה ואז אני על החשיבות של \"רשימת מנויים\" כדי להגדיל את ההכנסה שלי. ונתן לי את הרעיון מבלי הדף בשירות, אם אני שולח הודעה שלי רשימת (10,000 מנויים) יקבלו את הכסף לשלם את חשבונות אירוח שלי, להציל את הבנק. עשיתי בכל צעד כי אני המדריכה שלי הציע הצעה עם הנחה של 50% עבור כל מוצר, לשלוח הרשימה כולה. מדהים! 24 שעות לאחר מכן הייתי בחשבון PayPal דולר 9,400, משהו. לעולם לא מכר את החברה במשך שנתיים, הרבה פחות בזמן שיא…

10,000 מנויים 200 אנשים עשה תנועה של 47 דולר על ידי ההצעה. כי אמרתי לך את זה? כי כמו שאמרתי בתחילת מאמר זה… לא משנה זה כל כך יפה מרהיב הוא אתר האינטרנט שלך או להיות כל כך טוב את המוצר שלך, אבל יש רשימה של מנויים מעוניין את המוצר או השירותים לא מנצחים ובלי גרוש באינטרנט. כי אתה צריך כדי ליצור רשימת מנויים? ניקו אתה צריך שהיא תקבל של המגיב אוטומטית אשר יוצר טופס כך אנשים להירשם בדף שלך ולקבל הרבה תנועה אז זה גדר כדי לגדל את הרשימה שלך. אני מציע שתשתמש Aweber, מצוין ומקצועי אוטומטית מגיב דוא ל השיווק ולהרוויח הרבה כסף. אני מקווה שזה ברור! את מתחילה לגרום לך רשימה נהדרת של מנויים בהקדם האפשרי. ברכות והצלחה בחיים שלך! Berny אלכסנדר בורא קורס עסקי האינטרנט המיליונר.

Tags:

Comments are closed.