רוב זומבי נערכת סרט חדש בשם Tiranosauro רקס

רוברט קמינגס תמיד הייתה נטייה והגרוטסקי. הידוע יותר בשם הבמה שלו, רוב זומבי, אמן רב פעלים החל את הקריירה שלו כזמר של הלהקה מתכת לבן זומבי – שם של סרט האימה 1932 של בלה לגוסי. באופן טבעי, הלהקה הושפע מאד סרטי אימה ואת ההופעה פנטסטי בשילוב עם versos הדמה שטני. רוב שלהם קליפים אכוונה הזומבי עצמו עם סגנון מוגזמים, מראה חזותי חוש חד. פעם הלהקה נפרדו בשנת 1998, זומבי הפך הסולנית של הצלחה, מוכר יותר מ-15 מיליון אלבומים.

זומבי יש לשים את הקריירה המוסיקלית שלו בהמתנה מאז 2003, כאשר הוא עשה את המעבר ממוזיקאי במאי קולנוע. סרטו הראשון היה בשנת 2003 בבית של מיליון מתים, כי למרות קבלה קריטי המסכן, הפך עד מהרה חסידים אדוקים מאוד שגידל אותו למעמד של קאלט. הסרט, אשר מערבב גור עם הומור אבסורדי, מתמקד משפחת פיירפליי, שבט רוצחים סדיסטי אכזרי. בהצלחה לקח בשנת 2005 עם והסוררים של השטן, כהה יותר, שהסרט, וקיבל מי היה הטוב ביותר הן ביקורתית ומסחרית. זומבי ואז ביים טריילר מזויף עבור קוונטין טרנטינו שנקרא נשים וולף האס. משימתה הבאה אופייני אורך הוא התכנון מחדש של הזכיינית ליל כל הקדושים, עם שלה 2007 המצאה מחדש של 1978 קלאסי.

זומבי הסרט לפתוח # 1 בקופה ולאחר, בסופו של דבר, גרוס 58 מיליון דולר בארץ – הלהיט הגדול ביותר שלהם עד כה, את דמי הזיכיון. מטאליסט להיות קולנוען, רוב זומבי נערכת הייצור החדש, Tiranosauro רקס עם לגיון החדש של אנשיו הנאמנים. -המידע הטוב ביותר כדי לקבל הלוואה, בין אם זה עבור העסק שלך או הבית שלך הוא ב. אבל אם מה שאתה רוצה להקרין התשלומים שלך, אנא בקר היום עצמו.

Tags:

Comments are closed.