קונספט חדש של החינוך

חינוך בני, השתנה. שיטות חינוכיות שנותרו מאחור, אם אנו משווים אותם עם העתקות המדעית והטכנולוגית העצום של חמש מאות השנים האחרונות. האיש כבר הלכה יופיטר, אך התלמידים עדיין ללכת הקלויסטרס מידע והדרכה. מעבד פנטיום כבר כמעט אופנה, אבל מורים ותלמידים המשך באמצעות מרקר גיר או מים כדי לכתוב על הלוח הטבלה או גומי. אנציקלופדיות, מילונים, קורסי שפה (כולל זו של האקדמיה המלכותית הספרדית של השפה), משחקים דידקטיים, בריתות של סחורות כמעט כל, הוראות רגולטוריות רבות יותר משאבים אנחנו כבר זמין ב- CD ROM אבל באוניברסיטאות ובמכללות תמשיכי להאמין חללים גדולים, הרבה מדפים וכרוכים ענק "המרות ניתן היה לחשוב" כדי למקם ספריות. .

וחשבתי חייהם הממשלה כי בלי ספריות מוסדות חינוך הם רק כמה robaderos כסף! הקישוריות באמצעות רשת אינטרא-נט או האינטרנט נמצא בהישג ידינו כדי לפני יותר משני עשורים, אך הגדול "החלוצים" של החינוך המודרני להמשיך לבנות שומות גדול מלבנים ובטון אשר הוטבל בגאווה "מכללה כזו" או "אוניברסיטת fulanito ובכך". כפי שאנו רואים, משאבים טכנולוגיים זולים חושק לכל מהפכניים של שנות השישים "מאסיבית לחינוך" כבר תהיה נגישה, אבל אנו ממשיכים על-ידי האינרציה או עסקי גרידא, קידום החינוך לחלוטין אליטיסטית. התקשורת באמת מתקדמים מאפשרים לנו כיום אינטראקציה 24 שעות ביום, ובכל זאת אנחנו ממשיכים להאמין כי התהליך של הוראה לא יכולה להתנהל אבל עם תלמיד לשבת בשולחן של אי נוחות במשך 8-10 שעות ביום, אחסון, שווה זבל יבש, או, להיות יותר שפיר, הדוא ל, הורדת כל כמות המידע לתוך אוזניהם על-ידי שלושה או ארבעה "מומחים". E תמ א ושנות; כמו אירוניות לא? כמה מגוחך של החיים! חינוך, הבא בתור מצבים מתקדמים בחיים! אבל אנחנו עדיין בזמן. אנחנו הם משהו מפגר, אבל אנו יכולים עדיין מגדירים מחדש הקונספט שלנו, שלנו שיטת והמציאות חינוכיים.

עליך ליצור מחדש את הרעיון של אוניברסיטאות ומכללות, כמו מוסדות "desladrillarizadas", "desclaustrarizadas" או אם נראה יותר יפה, הלא-Presential, לא מוגבל רק בניין מודרני או הישן שבו נמלא סטודנטים כדי להכריח אותם ללמוד. אנחנו חייבים לעצב מחדש את החינוך כדי שהיא תוכל, באמצעות טכנולוגיה אלקטרונית משאבים, כל מה שאתה רוצה, לא בדרך individualsino collectivized, שבו יוצרים יותר תלמידים בתחומים כאלה לומדים. יצירת אמת שיטות אינטראקטיביות המותאמות לשימוש של לוגיקה, ביקורת, לא תקשורת או אחסון של מידע (אשר מוביל ממש יתרון מחשב של שני גיגה-בתים של זיכרון בכונן הקשיח!), היא משימה לבצע בהקדם האפשרי על ידי מורים ואנשי חינוך יזמים. כיצד לעבד, ניהול להשתמש במידע עבור ההתפתחות האנושית, הוא מה שאנחנו חייבים להתחיל ללמד את העם, באמצעות המשאבים של הפוסטמודרניזם ודרכי עכשיו אין יותר את העתיק הסופיסטים.

Tags:

Comments are closed.