פירות בתזונה שלנו

אם אנחנו רוצים להיות גוף בריא, פירות טריים הם מקור מצוין של ויטמינים ומינרלים (במיוחד C ו- A), פחמימות בצורה של תאית, סוכר טבעי, מים. הם תחליף מעולה alimentosa כמו ממתקים, עוגות או שוקולד המכיל כמעט אין חומרים מזינים. . ולעזור לנו כדי למנוע מחלות רבות. בכוונתנו כי המידע שאנו מספקים כאן ואפילו ישמש תמריץ כדי לקדם את הידע, אך אנו ממליצים להיות מומלץ ללא הרף על ידי איש מקצוע רפואי. פירות צהובים, כגון משמשים ומלון מלון מהווים מקור קרוטן, אשר הגוף הופך ויטמין איי את כל הדרים, התותים, העגבניות אנו מספקים ויטמין c. האננס הוא אנטי דלקתי, אנטי-ויראלי ואנטי -בקטריאלי ומכיל עקב זה מנגן מסייע לחיזוק העצמות ומניעת אוסטאופורוזיס.

הם גם עוזרים לפזר קרישי דם. תפוחים ובננות הם הרבה סיבים, חיוני מחסום המעיים שלנו. את תפוחים גם להורדת רמות הכולסטרול, מערכת הלב וכלי הדם שלנו לעזור ולקדם שלנו אסטרוגן. אם תאכל אותם לפני הארוחות שלנו לעצמנו תיאבון sacana. שניים או שלושה יום מועילים. בננות יש לי הרבה מגנזיום והם שימושיים כאשר נלחם שלשול, כיב או במערכת העיכול. הם גם בעלי איכויות לאנטיביוטיקה.

בננות להגן עלינו מפני כיב, סיבים שלה טוב ללב. בננות ואגסים הם פירות שאנו מציעים לתכולת הסוכר גבוה יותר. אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת. אלה משמשים שימושיים למנוע סרטן הלבלב. יש להם הרבה תוכן של בטא קרוטן. תאנים שימושיים מאוד כשמדובר לחימה טפילי מעיים. הם העיכול, anti-ulcerosos, חומר משלשל. התאריכים גם הם משלשל. שזיפים מיובשים פרי משלשל מובהקים ואספירין טבעי. יש גם מינון גבוה מאוד של fibrasoluble. תפוזים מכילים קרוטנואידים, bioflavanoids, ויטמין c. כולן אנטי-cancerigenos. הכולסטרול בדם ולהילחם וירוסים. את כתום יכול לעזור פוריות, קרב arteriosclorosis, בעיות חניכיים, אסטמה, ברונכיטיס וסרטן הקיבה. אשכולית גם בעל פוטנציאל לבטל את חסימת העורקים אבל חייב להיות נבלעה כולה. מיץ שלה לאבד את התנאים האלה. למון ליים מובהקים נוגדי חמצון בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד. הלימון הוא העפיץ, משתן, מאוד שימושי נגד הקור וכוויות שמש. רפואה מסורתית סינית שימוש הקיווי לטיפול בסרטן הקיבה ואת של השד. יש הרבה ויטמין c. ענבים שחור או אדום יש גם חומר נוגד חמצון בשם querecetina. הקרב העור שלך קרישי ו מעלה רמות של כולסטרול בואנוס. במבחנות הענבים משמשים סוכנים אנטי ויראליים ואנטיביוטיקה. דובדבנים שחורים יש את היכולת למנוע נפילתה של השיניים. כל berriesa (אוכמניות, אוכמניות, וכו ') להגן על כלי הדם ולהאריך חיים משום שהם מכילים bioflavanoids. כפי שראינו הפירות חשובים באמת שלנו דיאטה. הפרי חייב להיות טרי. כפי ביותר קפוא או משומר יותר לאבד את הערך התזונתי שלהם. פירות בשלים יש גם ערך תזונתי יותר מאשר מפלגת הירוקים. מזהמים צריך לרחוץ עבור limpiara.

Tags:

Comments are closed.