פאן דה Jamón (ונצואלה)

סקירה היסטורית: סוארז אנדרס בן דוד שלי, חבר טוב של כחול שנקרא מקנזס סיטי, paraa לשאול כמה טיפים על המתכון tradicionala של הלחם של חזיר ונצואלה; מנצל את התאריכים האלה, השבוע הוא פרסם כמתנת חג המולד האלה. מרכיב מחייב ארוחת חג המולד ונצואלה. . זה בצק מותסס של חיטה, ממולא בשר חזיר, זיתים, בייקון (בייקון), צימוקים, אשר נצרך בונצואלה כל מסוף נובמבר עד סוף השנה. הוא הוצג חג המולד ערב בהדרגה מן העשור הראשון של המאה ה-20, כאשר על פי ההיסטוריונים, נוצר במאפייה במרכז קאראקאס. לעומת זאת, טבע בהחלט מבין את הסיפור. בתחילה שהוכנו באופן בלעדי מחזיר, ולאחר מכן הם היו הוספת מרכיבים אחרים כגון: (אגוזי מלך, שקדים, צלפים) עד שתגיעו את הגרסה הפופולרית ביותר שאנו מכירים היום.

צריכת מוגברת מגיע במאפיות אותם (כמה מהם לעבוד ערך טוב בליל חג המולד והשנה החדשה), אך המסורת העונים משפחות רבות ב את בתיהם כדי להכין אותם, אשר הוא בדרך כלל אחד הגורמים של חגיגה עבור בני משפחה וחברים. חומרים: 2 כפות חמים מיידית שמרים (מגורען) 1 כף סוכר חום 1 כוסות מים & 2a חלב חם 250 גרם חמאה ללא מלח 1 כוס סוכר 2 ק ג קמח החיטה להכין לחם (אין התפחה) y 1 ק ג של בשר חזיר מעושן 250 גרם. 20 פרוסות או פרוסות בייקון (בייקון) 450 גרם זיתים ממולאים 350 גר' צימוקים 250 גרם של כפית צלף קוצני y Papelón מגוררת של 4 כפיות מלח, 1 עבור כל לחם (אופציונלי) הכנה: בקערה בינונית, להמיס את הסוכר החום במים חמים. הוסיף ומערבבים 2 כפות של שמרים, היא מכוסה בד, תן לעמוד עד זה בועות ולהרים (15 דקות בערך). בצד בקערה או קערה גדולה, לערבב חלב ו 200 גרא. את החמאה. זה מוסיף y כפית מלח סוכר הנותרים.

מיד להוסיף את הקמח ולערבב עם הידיים או בבלנדר. להוסיף הראשון mezclaa עם השמרים וממשיכים לערבב עד בצק. אם הוא יבש מדי, תוסיף קצת יותר חלב, אבל אם מו רופף, להוסיף עוד קמח. לאחר מכן מניחים כדור בצק על השולחן או על השולחן, ללוש עד שהתערובת לא מקל הידיים. כיסוי עם מטלית, תן לעמוד עד המעלית. (כ- 1 שעה) הבצק מחולק לארבעה חלקים של משקל שווה. השולחן הוא קמח או כל משטח אחר חלקה והוא משתרע היטב עם מערוך עד שכבה או צורה מלבנית. ומטגנים אותו במחבת או מחממת את הבייקון אבל בזמן, מרים כוסית? לכבוד קנה הנשימה לא ממיס מעט שמן. הבצק מורחים בשמן בייקון, הגיע למקום הרביעי של חזיר, החלק הרביעי של הזיתים, 5 רצועות בייקון, החלק הרביעי של צימוקים החלק הרביעי של צלפים אם תחליט לשים אותם. טוב מבוזר. הבצק הוא התגלגל בזהירות כמו ספירלה. הקש את הקצוות עד קרוב למחבת. חזור על הפעולה עבור כל שאר החלקים של ההמונים הנותרים. מניחים כיכרות לחם על מגש שמנונית, פתח חורים קטנים על כל פן, באופן שווה עם מזלג. בעוד הלחם מחמיץ שוב, בסיר על אש בינונית, מחממת מים כדי לפזר את papelón, כדי להשיג melao עקבית. הוא עשה טעות. חימום התנור-225 מעלות צלזיוס, ולחמים הם הציגו. שמאל במשך 30 דקות, עד שהם עולים מתחילים להשחים. לאחר מכן, להסיר אותם, עם מברשת, זה משיכור למר מאת למעלה עם הנקודה של papelón. היא חזרה לאפות סיום בישול אלו 10 דקות mas.a טיפים: מתי זה הצבת ממולא בלחם, להשאיר רווח ללא מילוי של 2 אצבעות פחות או יותר ולהעביר את מברשת עם ביצה הוכה. הסיבה לכך היא להקל על המסה של דבק bien.a במקרה של לא אוהב המתוק של papelón, יכול להפיץ את הלחם עם החמאה-מולבן. (נמס) זה מומלץ להשאיר את הלחם להתקרר קצת לפני פורס אותם. חוליו רמון Peña נולד בקראקס, ונצואלה; כיום מתגוררת במיאמי עם אשתו וילדיו 3. הוא תואר ראשון בתחומי מדעי המיסוי, מקצועי בקולינרי ארטס, מקצועי מאפים צרפתיים והשף במאפייה בינלאומית, בעלת ניסיון רב בניהול של מפעלים קטנים ובינוניים של ענף המזון.

Tags:

Comments are closed.