פאן דה Jamón (ונצואלה)

סקירה היסטורית: בן דודי אנדרס סוארז וחברי טוב כחול שנקרא מקנזס סיטי, paraa לשאול כמה טיפים על מתכון לחם ונצואלה נקניק tradicionala; ניצול של תאריכים אלה, השבוע אנו מפרסמים את זה זה כמתנת חג המולד. מרכיב מחייב ארוחת חג המולד ונצואלה. . זה בצק מותסס של חיטה, ממולא בשר חזיר, זיתים, בייקון (בייקון), צימוקים, אשר נצרך בונצואלה כל מסוף נובמבר עד סוף השנה. הוא הוצג חג המולד ערב בהדרגה מן העשור הראשון של המאה ה-20, כאשר על פי ההיסטוריונים, נוצר במאפייה במרכז קאראקאס. בתחילה מוכן באופן בלעדי של בשר, אז היא אתם היו מוסיפים את שאר החומרים כגון: (אגוזים, שקדים, צלפים) כדי להגיע הגירסה פופולרי יותר שידוע היום יום. צריכת מוגברת מגיע במאפיות אותם (כמה מהם לעבוד ערך טוב בליל חג המולד והשנה החדשה), אך המסורת העונים משפחות רבות ב את בתיהם כדי להכין אותם, אשר הוא בדרך כלל אחד הגורמים של חגיגה עבור בני משפחה וחברים. מרכיבים: 2a כף סוכר חום 1 y כוסות מים חמים 2 כפות גדולות של שמרים מיידית (גרנולות) 1 ליטר חלב חם 250 גרם חמאה ללא מלח 1 כוס סוכר 2 ק קמח החיטה להכין לחם 1 (לא עצמי העולה) y ק ג של בשר חזיר מעושן 250 גרם.

20 פרוסות או פרוסות בייקון (בייקון) 450 גרם זיתים ממולאים 350 גר' צימוקים 250 גרם של כפית צלף קוצני y Papelón מגוררת של 4 כפיות מלח, 1 עבור כל לחם (אופציונלי) הכנה: בקערה בינונית, להמיס את הסוכר החום במים חמים. הוסיף ומערבבים 2 כפות של שמרים, היא מכוסה בד, תן לעמוד עד זה בועות ולהרים (15 דקות בערך). בצד בקערה או קערה גדולה, לערבב חלב ו 200 גרא. החמאה. Y מתווספת כפית מלח ואת הסוכר הנותר. מיד להוסיף את הקמח ולערבב עם הידיים או בבלנדר.

זה מוסיף הראשון mezclaa עם השמרים וממשיכים לערבב עד בצק. אם הוא יבש מדי, תוסיף קצת יותר חלב, אבל אם מו רופף, להוסיף עוד קמח. לאחר מכן מניחים כדור בצק על השולחן או על השולחן, ללוש עד שהתערובת לא מקל הידיים. היא מכוסה בד, מעצור עד שתתעורר. (כ- 1 שעה) הבצק מחולק לארבעה חלקים של משקל שווה. קמח השולחן או כל חלק משטח אחרים והוא מותח עם גליל כדי להשיג שכבה או צורה מלבנית. ומטגנים אותו במחבת או מחממת את הבייקון אבל בזמן, מרים כוסית? לכבוד קנה הנשימה לא ממיס מעט שמן. הבצק מורחים בשמן בייקון, הגיע למקום הרביעי של חזיר, החלק הרביעי של הזיתים, 5 רצועות בייקון, החלק הרביעי של צימוקים החלק הרביעי של צלפים אם תחליט לשים אותם. טוב מבוזר. הבצק הוא התגלגל בזהירות כמו ספירלה. הקש את הקצוות עד קרוב למחבת. הוא חזר על הפעולה עבור כל אחד מהם חלקים אחרים של אותם המונים הנותרים. הם אלה שמיקמו אותם לחמים על מגש משומנת, פתח קטן חלול על כל לחם, של טופס אחיד עם מזלג. אמנם הלחמים תסיסה שוב, בתוך סיר על אש בינונית, מחממים מים כדי לפזר את papelón, כדי להשיג melao עקבית. הוא עשה טעות. מחממים התנור ל- 225 מעלות צלזיוס, והוא יציג אותם לחמים. שמאל במשך 30 דקות, עד שהם עולים מתחילים להשחים. לאחר מכן, להוציא אותם לצחצח, לשים קצת בראש עם הנקודה של papelón. לחזור אל התנור לסיים לבשל כ 10 דקות mas.a טיפים: מתי זה על-ידי הצבת המילוי של לחם, יותר או פחות לעזוב מקום מילוי 2 אצבעות, מברשת עם ביצה השחוק. הסיבה לכך היא להקל על המסה של דבק bien.a במקרה של לא אוהב המתוק של papelón, יכול להפיץ את הלחם עם החמאה-מולבן. (נמס) זה מומלץ להשאיר את הלחם להתקרר קצת לפני פורס אותם. חוליו רמון Peña נולד בקראקס, ונצואלה; כיום גר במיאמי עם אשתו וילדיו 3 הוא תואר ראשון בתחומי מדעי המיסוי, מקצועי בקולינרי ארטס, מקצועי מאפים צרפתיים והשף במאפייה בינלאומית, בעלת ניסיון רב בניהול של מפעלים קטנים ובינוניים של ענף המזון.

Tags:

Comments are closed.