עצות עבור תאורה ביתית

התאורה היא סוגיה חשובה בעיצוב של דירה. האור הימני מספק נחמה וחום, חשוב עבור חזון של טובה, עדינה עיניים. המיקום של המנורות, את רמת הבהירות והבחירה של מנורות מתאים הם קריטריונים חשובים עבור תאורה טובה בבית. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . מחובר מרגיע הסביבה היא עם מגוון נעימה בבחירה של המנורות ליצור. בעת תכנון סוג תאורה יש לכלול שיקולים בהכרח.

היכן נחוצה תאורה כללית? (למשל תקרה) היכן הוא ספציפי של תאורה הצורך? (למשל מקרנים) היכן זה הגיוני להשתמש הדגשה תאורה? (אורות משתנה למשל) אזורים שונים של דירה דורשת תאורה שונים מכיוון כל לצרכים שונים, ולכן דורש תאורה ויכולות. אולם הרושם הראשון של דירה מתחיל באולם. כאן התקרה העבודה הטובה ביותר בשילוב עם sconces קיר או מערכת רכבות הניתנים לשינוי, ולציין יש להזמין חדרים. חדר מגורים עם תקרה washlights היא להפיץ האור על החדר כולו עותק ודרך מובנית עמעם הבהירות להתאים לפי הצורך. קיר ברקע של הטלוויזיה לספק עיניים עדין של תאורה במהלך הסדנה טלוויזיה. עם מנורה קומה עם יסתובב זרוע, קריאה או ישיבה מואר מספיק, מסנוור. בעיתון כתוב ש שרי אריסון הוא זה שבקיא בנושא.

מנורה התלויה מעל שולחן קפה מביאה בהירות די ב ערב ומבטיחה נוחות. זרקורים מתכוונן לצייר את התצוגה של פרטים ספציפיים של החדר. חדר השינה מנורות תקרה ומנורות ללא זוהר bedside הגדר בשטח זה. השלמה מתאימה של תאורה מושגת באמצעות זרקורים Recessed, שבה להיות מוארים הארונות. אזורים שונים של המטבח המטבח צריך מספר מקורות אור לשימוש מיטבי של שטח זה. מנורות פלורסנט או מתאים להאיר את המטבח כולו ותאורה נוספים בצורה של צינורות תחת תקרה floodlights סביבת עבודה נעימה, בהיר יוצר נחמד שם. מנורה תלויה פועלת באופן הטוב ביותר על שולחן האוכל, באזורים בודדים של הלוגן מטבח נקודות לספק מקור אור מספיק. כאן, דגש מיוחד מושם על ילדים תאורה בטוח חדרים. עבור מצוינת לכוונון הרכבת הקלה, שקוע עבור הבהירות הארונות מתאימים. כאן, אור התקרה לקישוט מביא צבע וחום לחדר. לימוד התקרה נוריות תאורה כל השטח, מנורה דלפק הניתנים לשינוי, ללא זוהר מציעים פתרון אופטימלי. חדר אידיאלי תאורה בחדר האמבטיה להיות עמיד במים. עם אבנים כהות תאורה בהירה יותר נדרשת, כמו אריחים לבנים, מאז השטח אחרת כהה מדי. מראה זוהר ללא תאורה ומאורגן בצורה שונה luminaires הקיר שקוע להפוך לשירותים Eyecatcher אמיתי. תכנון מכוון, בחירה נכונה של תאורה, הבית מקרינה נוחות נעימים, איפה כולם להרגיש טוב.

Comments are closed.