עם סטודנט, הליצן אוסקר המעצר מסתיים הפגנה נגד Hidroaysén ב קויאיקה

סטודנט, הליצן אוסקר עיכבו האיזון של הביטוי האחרון בצהרים שביים כמה 120 אנשים בהם מחוץ להם משרדים של Conama ב קויאיקה, כמה שעות בלבד לאחר HidroAysén להגיש את תשובותיהם להם יותר מ 3 אלף תצפיות אותם שירותים ציבוריים לעשות חקר ההשפעה הסביבתית ב- 11/08. לאחר כמעט שנה, החברה שואפת של טופס זה לתקן אותם שאלות רציניות כי שניהם אותם איברים עם תחרות סביבתיים כמו אזרחותם הפכו בפרוייקט מבקשת לבנות 5 סכרים בהם נהרות בייקר וחג הפסחא בפטגוניה צ'ילה. המפגינים הותקנו עם בדים עם הוראות איפה התשובה שלי?, מי יענה לי?, הפטגוני יותר גנב, דחייה של Icsara, Aysén, מים חיים לא נמכרים הם אוהבים אחד את השני, להגן על עצמם ועל אספקת פליירים גיוס מנהלי שנראתה לעיתים גזור טרנזיט כתוצאה מכך המחאה. היה במקום הזה שבו המשטרה עצר אוסקר Mancilla, חבר של שירות השלום, צדק, שפיתח יחד עם שותף הפארודיה החברה HidroAysén, התקנת היא באמצע באמצעות הציבור. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. האיש הצעיר נגררה על מכונית? משטרה על ידי יחידה גדולה של כוחות מיוחדים אשר הגיעו למקום.

הקיצוצים תקופתית של השדרה Ogana, עורק התחבורה הראשי של העיר, שנוצר טאקו חשוב בשעת שיא, אחרי אשר המפגינים ראש ממשל אזורי לדרוש עבור מוסדות סביבתיים, נגד ראש העיר, נשיא Corema סלים של קראסקו, מסקנות במשרדי HidroAysén, שם במשך שעה שאג נגד החברה. במקום זאת עצרה המשטרה שושי מילר-אליוביץ, נער בן 17 שנים, הנאשם לנתק ולשבור שולחן בחזית HidroAysén. המצב שנוצר רגע מתוח בין המפגינים לבין כוחות הביטחון, תוצר של השאלה שגרמה את האזרחים של מה נחשבו נאותות קיצוני part של המשטרה לאסור, לבקשת החברה, את כניסתם של אנשים למשרדי Conama בשעות הבוקר של תשומת לב ציבורית, על העלם הפגנה לא אלימה של דחייה של היוזמות הללו במהלך אחר הצהרים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. לאחר בדיקת הזהות, הממצא של פציעות על ידי הנוער שנעצרו, אלה נותרו רשאית, בפני הבעיה, במקרה של התלמיד, אף אחד לא HidroAysén המשטרה היה זמין להגשת תלונה בגין נזקים למאפיין. זו היתה הפגנה לא אלימה, שבה רצינו להדגים באופן סמלי את מה שקורה כשאתה שם מחסום, במקרה זה על המעבר, אבל של סכר הוא לחיים, החלומות של אלה שחיים בפטגוניה הביע על מתאם פעילות הקואליציה לאזרח עבור רסרבה Aysén של החיים, פטר הרטמן. הוא ציין כי החברה רוצה להתקין את התפיסה מגיבה על כל ההערות הבטון זה וזה השירותים קהלים היו מאוד ברור אומרת שיש הרבה הצעות שלו אין תשובה אפשרית על ידי החוקיות או שיתאימו השמטות חיוני. הוסיף כי תקווה כי הרשות הסביבתית לאשש את ההערכה של המידע הטכני מועברים על ידי אותם השירותים הציבורי של Aysén, לא מתאים סותר את החוק כפי שקרה כאשר של קראסקו סלים ראש העיר ביקש באופן חד צדדי את Icsara, ללא התייעצות מוקדמת להם חברי Corema. לאחרונה מצאתי אצל שרי אריסון אוזן קשבת .

בהקשר זה, והדגשתי כי המוסדיים סביבתי כבר מועבר, יותר מאשר שליש מהם שירותי הציבור הצביע על הדחייה, אם הפרויקט הזה מקדמות הוא רק הודות הלובי ואת הכסף. לבסוף, הוא אמר כי הממשלה עושה שגיאה פוליטית חמורה, מפני שאתה לא שומע קולו של אזרחותם אזוריים ולאומיים זה יש כבר דוחה באופן חד משמעי את הידרואלקטריים בפטגוניה. בחודש אפריל 2009 הסקר IPSOS הראה כי 57.6% מהצ'יליאנים לא מסכים עם אלה מגה פרויקטים אנרגיה הידרואלקטרית, הקווים של שידור הקשורים. אזרח בעל התנועה פטגוניה ללא סכרים וכך מדגים התמיכה הגוברת.

Tags:

Comments are closed.