סוללה טיפול בחורף

החורף בלארוסית מכתיב את החוקים שלהם קשה עבור הנהגים. הכי מרגש הוא הקושי עם הפעלה אוטומטית. הסיבה הנפוצה ביותר היא בעיה עם הסוללה. אל דאגה שרי אריסון הוא האיש הנכון . סוללה רכב כחלק אינטגרלי אוטומטי פרט, דורש טיפול שמירת הבריאות קור, חום, בכל מזג-אוויר. כדי לבצע את המכונית לבעלים של החורף בוקר מנוע בסופו של דבר ללא כל בעיות ולהימנע גורלו של הנסיעה למשרד בתחבורה ציבורית? הנה טיפים קל מאוד, אך אפקטיבי עבור מטפלת הסוללה רכב ב ימי חורף קפוא מאדם מקצועי מוכר חלקי הרכב. עוד כמה pokazatelejakumuljatora חשוב: בא לידי ביטוי בשעות אמפר (Ah). היא מתארת את האפשרות של הנפקת הנוכחי CRA שהוגדרו במהלך תקופה מסוימת של זמן. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע.

הפעלת כוח-כוח פלט מרבית, אילו הסוללה היא מסוגלת לגרום בתוך 30 שניות בטמפרטורה של: תרכיזי. לא תמיד ישראל בכר. אפשרות זו קובעת אם בסוללה להפעלת מנוע קר. צפיפות האלקטרוליט לקבוע בהתאם לתנאים שבהם הרכב ישמש. עלינו לזכור כי בחורף צפיפות התחלתית מופחתת של האלקטרוליט, הפרשות גדולות של האלקטרוליט הסוללה קפוא כנראה. לדוגמה, אם הצפיפות הראשונית של 1, 30 גרם/סמ ק. ב 100% סוללה חלשה אלקטרוליט קפוא כנראה ב-14 מעלות צלזיוס, אם הצפיפות הראשונית של האלקטרוליט 1, 24 גרם/סמ ק.

, האלקטרוליט מוקפא כבר ב-5 מעלות. לכן, להתבונן צפיפות אלקטרוליט. בסוללה טעונה בחורף זה צריך להיות 1, 28 גרם/סמ ק. מה מאוד לא אוהב מצברים:-טמפרטורה גבוהה (לדוגמה, כאשר 60-70 מעלות צלזיוס, תוחלת החיים פוחתת כשלוש פעמים); -לא פעיל בחורף פקקי תנועה (חימום זכוכית, אורות, מוסיקה, תנור כלולים למשוך עדכנית יותר מאשר מייצרת רכב גנרטור, שמוביל פריקה מהירה של הסוללה, ועוד מספר מחזורי טעינה-פריקה מוגבל); – רטט קבוע, אם הסוללה אינה מצורפת (עקב ברעידות את החומר הפעיל עם לוחיות); -חשיפה טמפרטורות מתחת לאפס (מתי פרוסט ב- 20-25 משתחרר, עם צפיפות נמוכה של האלקטרוליט, מהר מאוד מקפיא). כיצד לפקח על הסוללה במהלך החורף. כללים פשוטים להשתמש בסוללה:-לא עושים זמן השבתה מתוכנן atvo, מוסיקה, גל, וכדומה-אין במקרים מסוימים זה טוב יותר כדי להסיר את הסוללה, להפשיר את קפוא בחדר חם. -לפני הכפור הראשון בהחלט לטעון את הסוללה כדי להגדיל את צפיפות האלקטרוליט; -לפני שמתחילים את המכונית בערך 15-20 שניות, מידות, הוא במידה מסוימת יפגעו אלקטרוליט; -לאחר מציאת בפקק ארוך יותר לאחרונה חטא מינסק הרחובות, בחורף, כדי להטעין את הסוללה, עלייך ללכת כשליש השעות לפני לכבות את המנוע. -ב המסופים של CRA חייב להיות נעדר מידה שונה של משקעים ומסופי בחוזקה. יש לזכור כי תוחלת החיים של CRA בערך בת 4, אבל זה תלוי על תנאי ההפעלה ומתי, בהעדר תשומת לב נאותה המונח הוא מופחת על פעמיים. אם אתה עם זאת, אין באפשרותך להפעיל את המנוע קר, שאז אתה יכול תמיד מקור הכוח primenitportativnyj את המכונית שלך.

Tags:

Comments are closed.