נבדלים אחד מהשני מערכות אבטחה ובטיחות

אחותי עברו לדירה חדשה, ומצאתי היום אבטחה אזעקות. . ובכן, עכשיו, בלי זה שום מקום. עוד מידע על אבי קושניר ניתן למצוא באינטרנט. כי יש רק בחרו אותו כל כך הרבה זמן, זה יכול להיות כל הדברים כדי לפרוק and התפזרו למקומות! ובכן, לכאורה, מה ההבדל, איזה סוג של אזעקה, ששומר עליה ויש השומרים. אני אז היא ביקשה.

בתגובה, קיבל ייעוץ מפורט אודות סוגי מערכות אבטחה ואת ההבדלים ביניהם. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . כן, ניתן לראות כי יותר שעתיים. עם מומחה בהתקנת מערכות אבטחה לא היו לה מתנה. אז, כפי שהסתבר, המטרה העיקרית של כל מערכות אבטחה היא אזהרה בזמן על המצב מדאיג. כאן מתחילה את ההבדלים, כפי שהבנתי את זה.

ישנן מערכות אשר מתחילים "יללה" מערכת אזעקה טיפוסית, מערכות בלתי נראה גנבים המוגשת, משרד ההגנה, אות המארח והם אז השודד יכול לקחת על חם. . זה כבר "חכם" (I היה מוסיף וערמומית) GSM מערכות בטיחות ובטחון. דרך מערכת שתוכל אפילו חשמל מחוץ, מתברר. באופן כללי, מן הרגיל, ידועים לנו כל מערכות אבטחה, היתרונות של משקל המערכת. יש לך, אזהרה על מקומי מוגן עשן, ואני מאזין מעקב ואת כל מה שליבך חפץ. הדבר הכי מגניב השימוש של מערכת GSM עבור שידור האות. . ובכן, זה לאותו האות העובר שלנו טלפונים ניידים, הודעות. בהתחשב בכך תקשורת סלולרית עכשיו נמצא בכל מקום, הצג המצב של אחותם דירה יכול עכשיו לפחות בקפריסין. והכל בגלל השידור ערוץ, בניגוד הגלים רדיו זהה, למשל, בקלות גוברת על כל המכשולים בנתיב שלהם, כגון קירות, רצפות, הרים אחרים. GSM אות איכשהו לא אכפת לי מה מזג האוויר בחוץ. זה עובד, ברור מזג אוויר, גשם. ואת עדיין, ב ידוע, נפוץ מאוד אות אזעקה רדיו נופל לנמען אחד בלבד. אבל בתוך האות GSM מערכות מרחוק-מחלקתי ושומר. שישה אנשים אשר מספרי טלפון שתציין. נוח אכן, ובצדק. עכשיו אני מבין מה אחותי כל כך הרבה זמן כדי באמת אינטראקציה עם הפורץ ומדוע בחרה מערכת GSM. אין שום ביקורת, ההבדלים ממערכות ההגנה רגיל אז ברור, ומשאיר ההטבות כמעט אין מערכות הגנה אחרות. אין סיכוי.

Tags:

Comments are closed.