נאן קוואן (אגרוף דרום)

לפי הרשומות ההיסטוריות של וו-שו, שושלת סונג הייתה טפסים ביד ריקה נורמלי, אבל כבר בתקופת שושלת מינג, אגרוף צל הוא הקנים לתוך שני בתי ספר: החיצוני, הפנימי, הראשון מדגיש את ההתקפה וההגנה אחרים. לאורך זמן, לאחר יישוב סיווג גיאוגרפי עם צ'אנג – ג'יאנג (יאנגצה) כמו פרשת מים River הוגדרו עם השמות של ביה ס מ בצפון ובדרום. סגנון זה הוא מאפיינים מאוד המסומן ויחידים, להיות נינוחה יותר המטפל של בכי כדי להדגיש כוח. קוואן נאן (איגרוף בצילו של הדרום) כפי שהיא מכונה גם, הוא מאוד פופולרי בכל תחומי דרום מול הנהר יאנגצה, במיוחד במחוזות פוג'יין, גואנג-דונג, גואנגשי, הונאן, סיצ'ואן, ג'יאנגשי, וכו '. עם זאת, פיתוח באזורים אלה מגוונת, לכל אחד יש בתי ספר משלו וסגנונות. לדוגמה, מחוז פוג'יין כולל של: s Hunga, Liua s Wuzu, וכו '.

המחוזות Guandong ו גואנגשי, כמו הונגריה, ליו, צ'אי, Li, האקה, Fo, וכו '. Zechian יש בתי ספר שונים בסגנונות שונים, כולל. אבל ההבדל בין בתי הספר אינה גדולה, תנועה, תנועה או דרך לעבור, כי במציאות, יש תכונות משותפות. כפי שכבר ראינו, זה אגרוף יש סגנונות רבים ושונים וכל אזור משלו. בדרך כלל אנו אומרים כי ישנם שני בתי ספר היסוד שבו באפשרותך לקבץ סגנונות של הדרום, בעל תכונות במשותף את הדברים הבאים: אחד, מקבל החזה על ידי הארכת הגב, הנמכת הכתפיים ושחרורם.

תכניס את האגן טיגרס מכווץ מעט (כמו זה נדרש בפועל כל של נאן קוואן כיווץ הבטן כדי לשמור על הכוח). השאר המרפקים שנפלו והזז הזרועות שלו, אגרוף ישוחרר רגל אחת קדימה עם חצי מכופף גוף, תנועות של כפות הרגליים הם במהירות, המשרד בתיאום עם הגוף. מצד שני: להוציא את החזה, המותניים ירד, מקבל את הבטן, ירכיים בזמן ירדנו בכלל, מיקום. כאשר ויתורגלו סגנון זה נדרש כדי לשמור על כפות הרגליים גוף זקוף, יציב וברור תנועות. לפני שתפעיל את הכוח, או (צ'י) ירד מותן, מעט להגמיש את תא המטען, באותו זמן כאשר רגל מסובבת ומשנה את המותניים הפעלת כוח. מצב זה מתרחש דרך הזרוע הפנים של האגרוף, ומאחור בעזרת המותניים והרגליים שיסכם על ידי זריקת האגרוף שלו עם כוח אלים. עבודת הרגליים חזק ויציב, הגוף נשאר אנכי. באופן קבוע כל המערכות של הדרום נועד לשמור על מגמה סוג של אנשים שהיו בעיקר פטיט לכן סגנון זה של קונג פו עבד הרבה בעיגולים קטנים, העימות בקיצור עקב שלו אזור מסוים מאוד, כדי שונות סגנונות שונים של אנשים הגבוה ביותר בצפון ולכן היו איגרוף המיועד ארוך וכן איגרוף קצר מתרגלים אין ספק בכל אזור מטופלות זה שלה הסתגלות באומנות הלחימה.

Tags:

Comments are closed.