מכונית הבטיחות היא היבט חשוב לנסוע עם כל המשפחה

היום שכל יצרני הרכב המובילים לנסות לשלם תשומת לב רבה בטיחות ונוחות. כמו מרצדס-בנץ, מותג ידוע בעולם מפתחת כלי הרכב שלהם למגוון רחב של לקוחות, ככל האפשר לוקח בחשבון את כל הניואנסים בכל הנוגע לאבטחה, בהתאם לדרישות של החיבור לקהל היעד. המכונות של המותג-לא לנוסעים "ממוצע": שם יכול להכיל בנוחות שניהם גדולים גבר בוגר וילד קטן, שאין עבורם מיוחד הזזה המושב, מוארך וילונות כריות אוויר ועוד כשיש לך משפחה, אתה לא צריך לרכוש מיניוואן מאז היום הוא יותר מסוגננים ונוחים מכוניות מרצדס, מי שמחים להציע הבעלים ובני משפחתו אל סלון מרווח עם תא מטען ענק, רמה גבוהה של נוחות, אחרונה אך לא פחות- גוף עמיד. . זה חשוב לזכור כי חלקי חילוף מקוריים עבור מרצדס במוסקבה בימינו לא את הגירעון, כפי שהוא היה להגיד לפני עשר שנים, הפנים לאחר תיקון כזה להתהדר עור יקר דקורטיבי המבטא של עץ של גזעים יקר כאילו הם פשוט התגלגל מהקו הרכבה, ילדיך יוכלו ללכת כל הדרך כדי ליהנות צופה בסרטים מצוירים בצגי LCD יפה.

אמריקן וורלד מרכז נודע לאחרונה קיימה Gellapa מחקר של מכוניות פרימיום, אשר יכול להיות מתואר המקום הכי בטוח עבור ילדים ומבוגרים. המחקר נערך בו זמנית ב- 32 מדינות ברחבי העולם בקרב קהל היעד, על פי מכסות על מגדר, גיל, הכנסה, וכו ', המשקף את המבנה של האוכלוסייה של כל מדינה. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. כתוצאה מכך, אחד המנהיגים של העולם היה הצביעו מרצדס M-class. רשימת "אטרקציות" שימשו מוצלב גרמני. בנוסף, זה מרצדס מנוע זה מחלקה יש מאפיינים sverhnadezhnymi, לא נדון נושא זה עכשיו. נדבר על איפה בנוסף בסלון שונים סטריאו ו DVD מערכות, אשר כעת כבר מעט מפתיע, הגרמנים מוכנים מציעים להתקין המחבר תחת ה-iPod, אשר לאחר מכן ניתן לחבר שמונה רמקולים חזקים מכונות. לגבי מידת הנוחות יש לא לדבר יותר מדי: מרצדס-הוא יש לו מרצדס.

בקרת אקלים רב אזורי, מערכת שמע MP3, מחזיקי בגדלים שונים של המושבים בשורה השנייה המשענת המרכזית הם רק קבוצה חלקית של שירותים שנועדו להרגיע שובבה קטנה חסרת מנוחה במהלך הנסיעה. באופן כללי, נציגים של חברת היצרן משטוטגרט, מרצדס מתכננת להשתמש כריות הזזה בעתיד הקרוב מיוחד לילדים מגיל 3 עד 12 שנים, אשר לעזור לילדים לשבת גבוה יותר. זה מתוכננת גם כאלה חידושים כמו מנורות קריאה בודדים, מחזיקי כוסות, כמו גם מגירות רבות תחת melochjovku-get האוניברסלי, מתאים לנסיעות ארוכות עם ילדים. מה נאמר ומה נדבר? כזה מכונת הילדים שלך לא תהיה עייף של הטיול מייגע!

Tags:

Comments are closed.