מכונית בטוחה עקיפה

על פי הסטטיסטיקה, עקיפה הם המקורות הנפוצים ביותר של תאונה לקטן, לובש יותר אופי פסיכולוגי, כל כך גדולים, לעתים קרובות עם השלכות קטלניות. נכתב להלן המאמר מתייחס בעיקר ומשתלטת על המסלול. באזורים עירוניים לצורך עקיפה יותר נמוך, וביטחון, בתורו, להיפך לעיל. זה מעורר מספר סיבות, כגון: זמינות נראות טוב יותר, פחות מהירות, וכו ' כל עקיפה יכול להיות נחשב בין שתי נקודות מבט: לעקוף אותך לעקוף אתכם. שקול, קודם כל, הכי בעייתי-לעקוף אתכם. קודם כל, אתה צריך לייצג את עצמך שאתה צריך עקיפה או לא ברור. הפתגם ' Hesitant-לא לעקוף ', למרות יושר שלו, צריך להיות הנורמה בשבילך. אתה לא צריך להתחיל ומשתלטת סאקי עקיפה.

לא מומלץ מדהים מתי את הכיסוי כביש רטוב או בליטות הגדול שלה. פיסיקה אלמנטרית מציע כי הצמיגים לאבד על המתיחה נדרשים כאלה אתרים עם הכביש. אז רצוי לבצע עקיפה בחושך. זה דורש, מינימום, ידע טוב של המסלול. תוך כדי עקיפה ללכת הקורה הראשית רק מאז יישור עם המכונה obgonjaemoj. עקיפה במהלך היום היא בהחלט יותר קל, אבל נושא לא פחות מסוכן. תמיד יש לך שליטה על המצב, שניהם מקדימה ומאחור.

אני מניח שאף אחד לא מיל טוענים כי הדבר החשוב ביותר, כאשר ומשתלטת צופה התוצאות המצב, אפשרי. . זה הרבה יותר משתלם ללכת לנתיב הנגדי, רואה את המכונית המתקרבת מתקרב, אבל ממרחק רב, מאשר להפוך עקיפה, לדוגמה, עלייה (מה אסורה בתכלית האיסור, בגלל הביקורת). טעות נפוצה של כל המצטרפים החדשים היא כי מנהלי המתחיל קרוב מדי 'pristraivajutsja' overtaken לרכב. חייב להיות מינימום מרחק האצה, תצוגה טובה יותר של מקטע כביש, אשר, למעשה, מחויבים עקיפה. אגב, נקודת המבט של אותו, פיזיקה ואוויר אווירודינמי לזרום הרכב הגדולים הקודמים (לעתים קרובות יותר סתם משאית או טנדר) פשוט יכול להדק המכונית יש פחות מסה מתחתיו. עקיפה רגיל עובר על דיאגרמה פשוטה למדי. יש להעריך את המצב, לראות לפני שטח פנוי, תפנה שמאלה הפיכת האות ללכת השלישי העברה, perestraivaetes' לנתיב הנגדי ולהתחיל המהרה. אל תכלול 'לפינה' מראש, כדי למנוע בלבול המשתתפים האחרים התנועה. אבל להיות על הדלפק האם לא כבה רצועת כלולה כבר לאותת מכוניות עם מונה רצועת ידע איזה תקופה אתה עקיפה. שמגיעים עם הרכב עקפה באומץ מתג האות, ובכך מסמנת הסיום התמרון. אם אתה רואה כי על מכונת התנועה הנגדי הופיע, מיד להפסיק ולא לחזור לדירה שלו (ולכן ומשתלטת מומלץ אפקט בלימה השלישי-העברה אופטימלי). יש עוד תמרון overtaking התגלגלות מהר יותר, שימוש בקווים עם עומס כבד. עם זאת, אפשרות זו של עקיפה הוא התאמן נהגים מנוסים בלבד, מאחורי איזה שנה תרגול. כאשר אתה רואה כי יש "חלון", מתחילים להתקרב. אליו על אדמתם. אתה צריך לצפות לנסוע לתוך התנועה בכל פעם כאשר המכונה מונה יצטלב עם זה. שלך המכונה בזמן הזה צריך להיות כמעט כבר מאחוריו. ואז לפתע נכנס התנועה המתקרבת, מיד בחזרה. מבחוץ, זה יותר כמו מעקף מכשולים, אבל, למרות פשטותו, הטכניקה יעיל מאוד. זכור, הסכנה העיקרית של עקיפה-היא עוזבת לנתיב הנגדי. נסה ליישם את הנקודה הזו מהר ככל האפשר. נבחן את המצב השני-כאשר משיגה אותך. קודם כל כדאי לך לנסות בעוד ללכת לאט או מהר יותר. אתה יכול 'לבלבל' נהג ביצוע עקיפה. כאשר אתה רואה את המכונית המתקרבת, להמשיך על המצב. אם אתה כבר מספיק תעבורה פרצו קדימה, אתה חייב להאט ולעצור מימין. אחרת, פשוט לקבל את הזכות, ללא שינויים פתאומיים מהירות. יודעים נהגים מנוסים אפילו הם לא חסין מפני בנאלי. להיות שים לב הקפד על כללי בטיחות בסיסיים, שלעולם לא יהיה לך קושי על הכביש. בטוח נהיגה-בטיחות לא רק עבורך.

Tags:

Comments are closed.