מיגל מציצנים: פתיחה של משלחת חדש של המכון לחקר התיירות איכות בקורדובה

מיגל הצופים כנשיא המכון לחקר איכות התיירות הספרדית הודיעה על פתיחת משרד חדש קורדובה, זה יהיה gestinada על ידי האיחוד של התיירות של העיר. זה קונסורציום של התיירות של קורדובה הולך לנהל את המשלחת שהולך המכון עבור התייר איכות ספרדית (ICTE) כדי להכניס קורדובה בקרוב. הסכם שיתוף פעולה זה חתמו הבוקר מסופק אותו בסלון מלא של מועצת העיר מותק של העיר, נשיא מועצת מינהל. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. האיחוד של תיירות, מנכ ל המכון לחקר איכות התיירות הספרדי. במובן זה, האיחוד של תיירות will מעשה as מורו בין המכון לחקר איכות התיירות הספרדי לבין הישויות התיירות של קורדובה (córdoba).

יהיה עליך להבטיח פיתוח נכון של תהליכי איכות, על פי תקנות ונהלים הקיימים בעניין זה. נשיא מועצת מינהל הקונסורציום, ויסנטה קרמונה, זאת קונסורציום מחויבת לקדם ולהפיץ את התרבות של איכות מפעלי תיירות של קורדובה, נזכר כי התחייבות זו החל בכוחות עצמם, מאז את משרדי המידע לבין משרדו של כנסים של קורדובה, המנוהל על-ידי הקונסורציום, יש כבר מוסמך עם ה-Q לאיכות בשנת 2008. מנכ ל המכון לאיכות התיירות הספרדי, פרננדו Fraile, היה משוכנע הנוכחות של האיחוד ירגיש חברות הקרוב ביותר של קורדובה, זה יהיה aincrementar המספר של חברות התיירות יאשר במחוז הזה, עם ה-Q לאיכות לתיירים. באותו אופן המחוזי נציג של תיירות, חואן טורס, שרצה להבהיר כי האיכות היא גורם המבדילים, ולכן קיים פרמטר מפתח Andalucía דה חונטה יש ביטא את עצמו. לדעתו בסקטור מורכב כמו תיירות, ה-Q יכול לגרום לשינוי. לכן מנכ ל רצה להזכיר חברות המגזר, אשר לוח מסבסד 75% עלויות נגזר מן ה-Q להסמכה איכות.

באותו אופן, גם מסבסד עד 75% בהוצאות התחזוקה של אישורים כאלה. אנדלוסיה מתגאה, חברה זו, עם שתי משלחות טריטוריאלית המכון לאיכות התיירות הספרדי, טורמולינוס (Málaga), קורדובה, שהאחרון מנוהל על ידי האיחוד של תיירות, להיות המשלחת ובין-סקטוריאלי הראשונה נוסדה הקהילה האוטונומית. מבחינת מספר אישורי, אנדלוסיה מובילה את הדירוג הארצי, עם סך של מוסדות מוסמכים 406, ואחריו בארץ קטלוניה (catalonia), בסקית, עם 328 ומוסדות 280 בהתאמה. יש מחוז קורדובה עם 33 מוסדות מוסמכים: 15 סוכנויות טיולים, מלונות 6, 6 חדרי אירוח כפריים, 5 לשכות מידע לתיירים, 1 Bureaux הכנסים. ספרדית מועצת התיירות (Conestur) נבחר בשנה שעברה נשיא המכון לחקר התיירות הספרדי איכות (ICTE), חבר הועד המנהל. הגוף הזה מורכב של שבעה חברים שמונתה על ידי משרד התעשייה, התיירות והמסחר. ביניהם, פונקציות הראשי של הוא, בין היתר, להודיע על אותם קריטריונים בסיסיים וקווים הכללי של אותן תוכניות ומערכות צעדים למזהים זה משפר מהם מגזרים, יעדים ומוצרי תיירות ספרדית, כמו גם ליידע את התוכניות ואת תוכניות קידום ותמיכה לשיווק מחוץ התיירות ספרדית.

Tags:

Comments are closed.