מועדון כושר

במקצועות העולם בישיבה של היום חשוב במיוחד הוא את ההזדמנות כדי להסתובב. ובטח לא בשביל המקום הזה הוא טוב יותר מאשר למועדון כושר, שבו עברנו לטובת בריאות ויופי תחת הדרכתו הקפדנית מומחים את התנאים הנוחים ביותר. כעת ליהנות ממגוון רחב שלהם. מה אנחנו רוצים לדעת כאשר בוחרים את המועדון (ועל הקשיים שאנחנו בפנים)? 1) סוגים של אימונים אנחנו יכולים להציע את המועדון ואת המאמנים שלהם כי התנהגות. קשיים: מלבד התיאור דל, אנחנו יכולים לקבל מהחוברת של המועדון, אני רוצה לראות את העבודה במו עיני, כדי להתאים את המורכבות של התרגילים היכולות והרצונות שלהם.

כמובן, אנשי מקצוע במועדון יציעו לבוא לשיעור ראשון חינם, אבל מה אם אתה לא אוהב את התרגיל, ואנחנו רוצים לחפש אחר כיבוש? ניתן לצפות בסרטון באתר, אבל אנחנו לא תמיד זמין באינטרנט, בנוסף, אם במהלך השאלות וידאו, הם לא יהיה את מי לשאול. 2) תכונות, חדר כושר מומחה ייעוץ על הטכניקה של התרגילים. קשיים: זה בכל זאת. 3) הצג חדרים, להעריך את הקיבולת, מיקום וכן הלאה. רמת קושי: סביר להניח נציע הליכה במסדרונות, בליווי מנהל ו pozaglyadyvat בכל חדר, להסיח את החניכים. וכך בכל מועדון כושר …

ובואו לדמיין כושר מועדון החלומות? איך זה יהיה? עבור אנו אליו, קידם את פנינו למנהל היוצא אנרגטי. הוא מביא אותנו אל "יועץ-E" (קיוסק מידע עם מסך מגע גדול), בשובבות בהתייחסו אשר, התשובות לכל השאלות שלנו, אנו מקבלים מידע על סוגי אימון והשירותים שאנו יכולים לספק את המועדון. אנחנו מחפשים דרך אחד אחרי השני וידאו המציג את עבודתו של מאמנים בכיתות שונות. מיד מנהל מציג בפנינו את לוח הזמנים ואת האיוש של, את המחירון לשירותים, ומציע לנו לעצב כרטיס מועדון. אבל אנו המפה? ראשית, את כרטיס המועדון נותן לנו גישה אל החלק האישי של המסוף שבו אנחנו יכולים להזין נתונים על שינויים נפח ומשקל, ולרווחתם. המומחה יעזור לנו לבדוק באופן עצמאי ולנתח את התוצאות. שנית, בסעיף זה, נוכל להציג מומחה עצות לגבי אימונים מועדון הדיאטה. שלישית, נוכל להירשם ל-SMS ידיעונים תזכורות (תזכורות על לשנות את האימונים, בתזונה, חדשות, מידע במועדון השינויים אילצו בלוח הזמנים של האימונים, תזכורת על הצורך לשלם עבור המועדון או לחדש את המנוי, וכו '). בפעם הבאה אתה בא למועדון כבר באימונים, אנחנו הראשונים לבוא "ידיד אלקטרוני" ו לדבר איתו בעצמך, ללמוד שירותים נוספים של המועדון, להסתכל שוב על הוידאו עם המאמן ולוודא כי טופס מצוין שלנו בידי בטוח מקצועי. טרם החל לעבוד, לענות על כמה שאלות חידון pouchastvuem הסקר או לעבור בדיקות. כיף, קל ונוח – זה מועדון הכושר של החלומות שלנו.

Tags:

Comments are closed.