מגיע במדריד עם הסיור בעיר מרובה שלו

העתיד של בית המרקחת הוא מתפתח לקראת השינוי המיוחל של בית המרקחת המסורתי בחלל של בריאות. זה יכול להיות מוטיב חוזר לשדר כמו בציפייה לבתי מרקחת העתיד Concep · -החברה מתמחה אופטימיזציה רציונליזציה של חללים מסחריים (שייכות לקבוצת GHC), המציעה מספר טווחים של רהיטים עבור כל סוג של בתי מרקחת, מלבד האפשרות של ביצוע פרויקט מפתח יד- ולארגן רק של Concep · על הכביש מדריד לצד שירותים גלובליים, ייעוץ להחיל מרקחת יצירת פתרונות מתקדמים ושירותים כדי לשפר את הרווחיות של בית המרקחת (גם GHC קבוצה). באירוע בו השתתפו למעלה מ-300 התרופות של ה קהילה האוטונומית של מדריד יהיה לקחת קצרה על מנורקה, סביליה, ולנסיה, בילבאו, ג'אהן, לה קורוניה, לוגרוניו שימש כדי להביא את המפתחות מקצוע מרקחת להתמודד ולהתגבר, האיומים כעת עפים על המגזר. צריך להתחיל לחשוב על זה שוב להגדיר מחדש את המודל המסורתי בית מרקחת, כדי להבטיח את הישרדותה. זה תרופות, כמו בריאות מקצועי ברמה הראשונה, חייב להיות הגיבור תפקיד מחנך ויוצר מנוע לקידום הבריאות בחברה.

ב- Concep· אנו פועלים ליצור את הסביבה החדשה (בריאות רווח) שם קשר חדש זה הוקמה רוקח-החולה., מסביר אלכס מילר, המנהל המסחרי שלה. רווחים של בריאות רווחי ונמצא כי Concep·, כמומחה אופטימיזציה של שטח מסחרי של בתי המרקחת, לנתב אותו באירועים האלה זה צורך כמוס במגזר של אין לי תפיסה חדשה של Office של בית מרקחת. את התרופות מקצוע, במיוחד וכל מי בחזית המשרד של בית מרקחת, יש את האחריות של חיפוש חלופות חדשות והזדמנויות למקצוע שלנו. אנחנו אנשי מקצוע אמיתי של התרופה ועל בסיס זה, הזדמנויות מצויים בעיקר התועלת לבריאות שלנו ושירותי רווחה clientes-pacientes. אמנם בתי מרקחת מפעלים הראשון בריאות, לא חייבים לשכוח שיש של להיות גם רווחית מאז אך המשכיותה בלתי נסבלת., מדגיש איגנסיו בז, מחזיק תרופות של בית מרקחת פארק ריוחה-לוגרוניו, הדווח האורחים הראשיים של סיור מיוחד זה. . זה לעשות עסקים בכל אחד לניהול בית מרקחת שלנו מבלי לשכוח כי אנחנו מתקני הבריאות… בנוסף Concep · השירותים הגלובליים ברור כי ניהול הוא לא אופציה, אבל הכרח לשפר את הרווחיות הסופית.

המצב הנוכחי של משבר מציב המדובר הקיבולת של הממשל לכסות את הוצאות פרמצבטיקה מהם אזרחים. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. עכשיו מעדיף מאשר אף פעם לא חייב לשקול, להגדיר מחדש ולארגן משרדינו לרוקחות לעבר מקומות אותם clientes-pacientes מגיעים לא רק כשהוא חולה, אבל כאשר רוצים לשפר את הרווחה שלהם ואת העיר אישי, מתווספים איגנסיו בז. על ידי זה יקדם חברות אלה בכל הערים אשר הוא להעביר את הפילוסופיה של p´s שלושה מהם. רוצה שזה מעבר לאן ללכת רוקחים שמקשיבים לנו לחשוב כי בנוסף מתן טיפול תרופות למטופלים שלהם, הם חייבים לנהל ולהוביל עסק, ממנה משתמע p ensar, p riorizar ו- p lanificar. חושב שיש חזון העתיד, לתעדף ליישם את האסטרטגיה הטובה ביותר להצלחה ואת תוכנית להשגת היעדים (לוח הבקרה), מוסיף סנטיאגו רואיז – מנהל של Concep ·. על CONCEP · : CONCEP · אדריכלות ועיצוב בתי מרקחת רווחי דרום אמריקה היא חברה המוקדש המכירה, אספקה, התקנה של רהיטים ו- office ערך מוסף של שירותי רוקחות, כמו גם המימוש של העבודה האזרחי עבור לקוחות אלה המשאלות של turnkey project העולמית. היא כוללת GHC בקבוצה, קבוצה של הבירה מתחם התרופות חברות ועסקים שונים הטבע ממוקד במיוחד לסקטור של בית המרקחת.

Tags:

Comments are closed.