לתקן את המכונית. בחירה ורכישה של חלקי חילוף.

הגוף לתקן את המכונית היום שאנו נוהגים לתת אמון מיוחד השירותים אותם מציעים מגוון רחב של שירותים, החל הבחירה ואת רכישת חלקי חילוף הדורשים החלפה, ומסתיימת ציור שלהם, התקנת. בעשותם כך, שאנחנו עושים לא obremenjaem את עצמך טרחה מיותרת, לחסוך זמן, לאחר מספר ימים (החמור ביותר מקרים שבועות או חודשים) להביא את המכונית שלך נפגמו. במבט ראשון . בסדר, המכונה שלנו שוב ללא פגע, עשינו עבודה על שירות תיקון שלה הם שילמנו באופן מלא. אבל כאן זה צורך לזכור כי שילמו לנו חשבונית תיקון משתמש חדש חלקי חילוף מקוריים אינה מבטיחה כי כדי להגדיל את הרווח תיקון של שירות רכב שלנו לא ישמש זול וסביר ביותר פחות מחלקי חילוף לרכב באיכות גבוהה.

לדוגמה, נזמין ברדס החלפה עם הציור ומתי שיעור שכר זה הוא מקורי חדש רכב חלקי חילוף ומתן שירות. כאשר המכונה היא מוכנה, לא מקצועי יהיה די קשה להבחין בכל חלק חילוף הגדר במקום שלנו מכסה המנוע פגום- המקורי, לא-מקוריים או יד שנייה. אם ההחלפה של רכיב הגוף המקורי על אפשרות זולה יותר עלולה להישאר בלי משים לנו לאורך כל פעולת עוקבות של הרכב, ואז עוברים דרך במשך מספר חודשים בראש קדמי אור, הוחלף בחשאי מארה ב לא-מקוריים, יכול ביסודיות לקלקל אותנו במצב הרוח. מה הם ההבדלים בין המקורי, מוצרים נלווים, חלקי חילוף משומשים: 1. חלקים רזרבי המקורי, אשר ברוב המקרים, המיוצרים על צמחים או מכוניות שאושרו הספקים, יש באיכות גבוהה.

לפרטים כאלה הם הערך הגבוה ביותר לעומת כל יתר הקטגוריות (החלפת/משמש). 2. שאינו מקורי-זה הרעיון לא תמיד אמר על האיכות של חלקי חילוף לרכב, אבל חלקי גוף, אופטיקה של קטגוריה זו עם עלות נמוכה מיוצר בעיקר על המפעלים של סין וטייוואן. הפריט המיוצר במדינות אסיה עשוי להיות שונה גיאומטריים, חיבור כמידות המקוריות, אשר בתורו עלול להשפיע על הפערים, אפשרי גם זה החומר יהיה באיכות נמוכה יותר מאשר חלקים המקורי. 3. חוזה (b/c) הוא חלקי חילוף מקוריים שייצורם הופסק של מכונות יד שניה. שלה חיצוניים כמו שונה חדש (שיכול להיות שריטות, ללבוש, קטין שקעים כי ניתן לתקן בעיות בעת הכנת החלקים לצביעה), עם הביצועים שלהם לשמירה על איכות החלקים המקוריים החדשים. במחיר קטגוריה b/c חלקי חילוף לרכב הם בין אדון חדש neoriginalom. עד כה, סדר חלקי חילוף חדשים, הן המקורית והן לא-מקוריים בעיקר מתבצעת דרך חנויות מקוונות שונות. אבל אם אנחנו רוצים כדי לחסוך כסף, אז אנו ממליצים לכם לבלות קצת זמן ולהבהיר את הערך מספר חנויות של העיר שלנו, כי הם לעיתים קרובות לקנות חלפים במחירים סיטונאיים מהחנויות המקוונות אותו, תהיה אפשרות להציע מחיר מעניין יותר (במקרים מסוימים ההנחה עשויים להגיע עד 50%), גם כמה חנויות מקומיות תהיה אפשרות להציע משלוח ישר לידיים של או בשירות, איפה המכונית שלנו שווה כדי לתקן את זה ללא ספק להיות אופציה נוחה מאוד, לעזור לנו כדי לחסוך זמן.

Tags:

Comments are closed.