לנסוע לברצלונה

ברצלונה היא יעד אידיאלי עבור תיירים צעירים. הבירה הקטלונית הוא גם מוכן לקבל יחידים שכן יש כמות עצומה של פעילויות מגוונות הזמנה. בעיר יש כ- 4000 שנות היסטוריה אז המוזיאונים הם אטרקציה שנכשלות המבקר אינו יכול לקחת בחשבון. זהו ללא ספק העיר הוא מוט תרבותית. מספר אירועים בשנים האחרונות יש הבליטה את התמונה של אותו. 1992 לדוגמה או את הפורום אוניברסלי של תרבויות ב אולימפיאדת 2004 מודפס לעיר תכונה קוסמופוליטי עוד יותר.

תחבורה כדי להגיע הוא גמיש מאוד, יש כמה אפשרויות. מספר חברות תעופה מגיעים העיר הקטלאנית שתי שיחות בעלות נמוכה כמו תיירים מסורתיים יותר לבחור מה הכי מתאים לכיס ותחומי העניין שלך. התעופה שלה, פראט, הינו ממוקם במיקום מעולה במרחק של 10 ק מ מדרום־מערב לברצלונה ו- 18 של המרכז ההיסטורי. הוא מצויד היטב עבור צפיפות גבוהה של טיסות העיר הקטלאנית יקבל אותה הוא הבעלים של ימין השני נמל התעופה מספר הנוסעים בכל ספרד. למעשה, זהו אחד נמלי התעופה המודרניים ביותר באירופה אשר מקבל סכום של 15 מיליון נוסעים בשנה. המתקנים המודרניים מציעים כל סוגי השירותים כדי הנוסע השכרת מכוניות, מידע תיירותי, וכו '. הרכבת במהירות גבוהה או ציפור כפי שהיא מכונה על ידי הספרדים, היא עוד אמצעי תחבורה זולה ובטוחה שבה התיירים יכול לסמוך.

ע י חברת ש-renfe Operadora נוצר אך ורק למטרה זו. זה מגיע לברצלונה דרך שלה שירות בינעירוני מתחנת סאנטס ברצלונה. הוא בטוח מאוד ומשמעות מהיר לגשת העיר הקטלאנית. המחיר שלה נגיש גם מאוד ולכן ניתן להשתמש על-ידי כל סוגי תיירים. הבשורה הטובה היא המהירות המרבית רכבת תחנת סנטס כעת קישור עם הבירה הצרפתית של פריז. מקומות היכן ללון בברצלונה גם הם שונים. יש מספר מקומות לבלות את הלילה, עם זאת ביותר שנבחרו על-ידי בני נוער הנסיעות הן. יש רוח לרעות זה גורם להם אחד יותר מאשר האפשרות recommendable אם מה שאתה רוצה הוא לקיים אינטראקציה עם בני נוער ממדינות שונות באירופה. אפשרות אחרת. בהם זה אפשרי fraternise עם נוער שונים אחד במחיר נגיש יותר. החוויה של להיות בחופשה בעיר מגודלו של ברצלונה קבלת חברים הוא אחת החוויות ביותר להשאיר לנו את העיר. היא מזמינה התיירות צעירים כדי לחזור שוב ושוב.

Tags:

Comments are closed.