להיות יורש את עודף משקל?

מגיל צעיר לומדים הילדים על ידי חיקוי של כל הסובב אותם, במיוחד הורים. הוא נפוץ לראות כי אם אותם ההורים ספורטאים, אותם ילדים גם הם ספורטאים, כי אם את האמא או את אבא עשן, אותם הילדים כנראה שזה לעשות לגדול, כלומר, אותם ילדים להעתיק רבים מהם הרגלי של אותם הורים. הוא העתיק אותם הרגלי מזון הוא לא יוצא הדופן. ההורים אוכלים לעיתים קרובות אם חלקים גדולים של מזון, או אם הבית הוא משקאות קלים לקחת הסגנון, ילדים רצוי לעשות את אותו הדבר. ואותם ילדים זה יגרום!, ללא אותם. אומרים שזה טוב או רע, מאז הם גורמים ראה מה זה קשר עוד תדר, לא מה אותם אומר שיש מה.

לכן, אם רוצה להימנע כי ילדיהם לפתח השמנת יתר, כמו אביו או אמו או לאמץ כמו למדוד קודם לגלות את השגיאות ביצע בתזונה שלנו, בסגנון של החיים. השמנת יתר לא מועברים על ידי גנטי, אבל מה משודר של דור דור להם הרגלים רעים מזון ו בישיבה החיים של ההורים. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות. זהו מפתח כדי לתת לילדים שלנו, לא רק מזון בריא. כאשר ההורים סובלים מהשמנת יתר או אחד מהם זה, שההסתברות כי הילדים שלהם הם שמנים מגדיל במידה ניכרת. ההערכה היא כי ילדים יש בין 50% (אם הורה אחד מהשמנת יתר) 80% (אם שניהם) סביר כדי להיות גם כן, בהתחשב בעובדה כי הגנטיקה אינה גורם מכריע. כיצד לשנות את המגמה? מודעת למצב: אנו חייבים להבין כי ילדים הסובלים מעודף משקל אינה בריאה לילד, זה עודף משקל, יכול לגרום לך בריאות אין ספור סיבוכים מאוחר יותר.

אחריות אישית שלנו: היווצרות של הילדים שלנו מושפע על ידי בית הספר, חברים, קרובי משפחה, וכו ', אבל אנחנו הראשונים אחראי. . זה לא באשמתו של החנות שנלך לקנות משקאות קלים כל יום, אז תן להם אותם לילדים שלנו. על הרגלי שלנו זה לא בריא: זה כרוך בעשיית שינוי בהרגלי שלנו מזון, וזה גדול אתגר. זה שיש טוב הרגלי אכילה, יאפשר בדרך בריאה.

Tags:

Comments are closed.