לא עובד חוק המשיכה עבור שלי?

צר לי לאכזב אותם, אבל זה לא עובד, זה כמו לרצות תורת הכבידה עובד בשבילך לטעמך האישי ביצוע טקס או לשים בפועל המתכון אזוטרי! לעולם לא יעבוד! זה חוק אוניברסלי, אחד כי רוב האנשים משתמשים רע ונגד. עכשיו, בתגובה לעיל לכל השאלות האלה, אני חייב לומר כי התשובות הן הרבה יותר ויותר מקיף של מה שהם מאמינים, אני רק יכול להגיד לך מה ג'ו ויטאלה ממליצה ולמדתי באחד מספריו, משהו זה הרשים אותי, זה טלטל אותי נפשית. הייתי ג'ו אומר כי בשביל לנצח, לחוק של משיכה אחת לנקות הוא של תחושות רגשות רע, רע, טינה, קנאה, בעיקר של אותם ספקות, אבל את רואה זה עם חוק המשיכה? טוב מזכיר ג'ו זה אינם זוכים שעובדים אידה בשבילנו אם מרגישים ספקות, פועלים על ידי קנאה, תאוות בצע או והכעסים. כל זה חוסם את חוק המשיכה, היא חוסמת את ההצלחה שלך, החיים שלך, למה, הוא גורם טענה זו, אם אתה חושב שאתה צריך לנקות את כל זה עדיין לא מקבל את הכסף אתה רוצה, הבריאות הרצויה, אהבה כי אתם מחפשים, אז הסיבה היא מאוד פשוטה, עדיין לא תה משמשת שירותי ניקיון של כל דבר שאותו חסמת. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל חברת טבע. זה לעיל לא אהב רבים אשר מחפשים מתכונים והטקסים אזוטרי לכסף, נוסחאות קסם לנצח או למכור יותר, מצטער, זוהי המציאות, וזה על ידי שאני חוויתי, רק כאשר יש ביקשו לעשות מה מרגש אותי, לעשות מה שאני רוצה, לבטל את תחושות התחלתי ליהנות מהחיים ואני התחלתי להרוויח כסף.

למה לשים בפועל בחיי פילוסופיה זה להתפתח בגיל צעיר מאוד, צירוף מילים זה ביי כמו הנאום החוזר, אני עכשיו והפך אותה ספר שבו אני עוזרת לאנשים לא נכשל לנקות מהרגשות השליליים שלהם כדי להשיג את זה, כפי שעשיתי את זה (מחפש את הטוב ביותר. נקמה היא הצלחה) אני רואה התוצאה של שמים בפועל את הפילוסופיה של החיים אני לוקח משם כל הצער, בציירו הייתי בחיים שלי -, זה לא קל תן לי לספר לך – אבל שווה את זה. תמיד יהיו אנשים יגידו לך שזה זיוף, וזה שקר, אינם עבודות, אבל מה קורה היא כי הם אינם מוכנים לצאת מאזור הנוחות שלהם, הם אינם מוכנים לשלם את המחיר אידה המועילה עצמה, לכל מי שמחפש להשיג ספרים של הסוד בחינם, מי שרוצה מידע בחינם, זה ייקח הרבה, אבל הרבה יותר הצלחה, שימו לב: אני אומר ייקח הרבה בכל עת אומר זה לא השיג אותה . לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. אבל אני rehuirá אותך tardaras יותר, למה? כי אלה על-ידי שליחת הודעה של חוסר ליקום. אתה שולח אות מצוקה, העדר מוחלט של אומללות מוחלטת, אפילו אם תסתכלו באינטרנט, לא תמצא את הספרים ללא תשלום, ועוד פחות בספרדית, אך כאשר אתה מוכן לשלם את המחיר, למעשה אתה משלם את המחיר, אז יש לך את המידע הדרוש לך, משום דבר, הם נתנו לך את הספר או למצוא את זה בספרדית בתמורה המנוי או רכישה של משהו אחר. אבל אם אתם עדיין מחפשים הכל חופשי, תאמין לי אתה tardaras הרבה יותר אידה עובד בשבילך עלול להתייאש ולעזוב הכל כל כך.

על ידי ויטאלה ג'ו הזה מומלץ שינוי דפוסי חשיבה, לשנות את דרכך לראות דברים, כך שתוכל לראות איך זה משנה לך את החיים. סופר, יזם ובעל חשיבה ביקורתית מניות שלה. עם האנשים האלה כי הם מוכנים להתגבר על זו באופן מקצועי ואישי כדי לשפר את חייהם, חולק את חייו להופעה עם נתוני אמת, כל אדם יכול לשנות את חייו. “” | ““

Tags:

Comments are closed.