כיצד לכתוב את התוכן של אתר האינטרנט שלנו על פי נילסן יעקב?

ג'יקוב נילסן, הגורו להכרזת של בעיות שימושיות ונגישות אינטרנט בימים האחרונים פרסם מאמר בתוך ידיעון המפורסם שלה, Alertbox שבו נחשפו שורה של טיפים על הדרך שבה אנחנו חייבים לכתוב את התוכן של אתר האינטרנט שלנו. עצה כזו המפרט את הטעויות טיפוסי זה מחויבים בהמדיום המקוון כשמדובר להכניס לכתוב מה אנחנו רוצים לתקשר הלקוחות הפוטנציאליים שלנו. כאשר כתיבה עבור האינטרנט היא כי אנחנו רוצים למצוא \"אם אתה לא יופיעו על התוצאות הראשונות של עמוד מנוע החיפוש תהיה כי אתה לא קיים\" הוא הביטוי המתחיל את המאמר על ידי ג'ייקוב נילסן. מנועי החיפוש הם בהחלט אמצעי משיכה של התנועה החשובים באתר אינטרנט המכיל מינון גבוה של תוכן. מנוע החיפוש מיקום במנועי החיפוש בערוצים התכנים בעלי האתרים שלנו כדי למקם את תנוחות מסוימות בתוך בסיס הנתונים שלהם. מנועי החיפוש הם שיפור מתמיד אלגוריתמים הרלוונטיות שלהם כדי להציג דפים שמכילים את התוכן הדומה ביותר לאלו אשר מחפשים ברשת האינטרנט.

כל הטקסט הכתוב בדף אינטרנט הוא פיתיון עבור המשתמשים של מנועי החיפוש. אנשים משתמשים בטרמינולוגיה משלהם כדי מנוע חיפוש ישנם מאמרים רבים מהאינטרנט הם אומרים זה \"התוכן הוא המלך\", אבל אם המלך אינו מדבר באותו אופן כמו את אזרחיהן משהו שהם משרתים יש תכנים רבים. כאשר אנו כותבים התוכן של דף אינטרנט שאנו לעשות טעות אופיינית עותק זה אומר המכירה של החברה את התיק, או איזה ספר של החברה, או גרוע יותר, עדיין, הצבת את היעד ואת החזון של החברה כדי להסביר את המוצרים והשירותים שאנו מוכרים. אלה מתוחכם או תוכן רשמי שאינו דומה-כל הביטויים כי לקוחות פוטנציאליים יכול לשמש בשלב של חיפוש על מנועי החיפוש. ג'יקוב נילסן ממליצה \"מדברים את השפה של המשתמש\", כלומר על מנת להשתמש במילים מוכרות כדי לתאר את המוצרים או השירותים שלנו. הבעיה העיקרית הקיימת היא כי אנו מתארים דברים בדרכים שונות. המילים אנו משתמשים כדי לתאר את העסק שלנו עשוי להיות שונה מן המילים בשימוש על ידי לקוחות. ללמד ללקוחות לשנות דברים מורכב יותר שאנחנו צריכים לשנות את דרך להביע את עצמנו, ולכן כדי להגיע אליהם.

לדוגמה, חברה המספקת שירותי ייעוץ עבור אנשים המעוניינים למכור את בית מרקחת מומלץ למקם את דף אינטרנט עבור הביטוי \"ייעוץ עסקי הרוקחות\" או \"שווי כלכלי של חברות התרופות\". ביטויים אלה נשמע טוב, אבל לעתים רחוקות משתמש רוצה הדרכה של איך אתה מוכר מרקחת שלך תשתמש מונחים אלה במנועי החיפוש כדי למצוא סוג זה של שירותים. מצד אחר ביטויים כמו \"עצה למכור את בית המרקחת שלי\" או \"איך למכור את בית המרקחת שלי?\" הם ביטויים הפופולרית ביותר משפחה בתוך אוצר המילים של המשתמש בדוגמה זו, וכתוצאה מכך ביקורים רחבה יותר זרימת אינטרנט. שמות מוצר לבלבל: הימנעות ישנן תיאוריות רבות של שיווק ממליצים לנו להיטבל עם מטאפורות שמות מוצרים או שירותים לשיפור המיתוג שלנו. אם החברה שלנו אינה ידועה בשוק מומלץ כדי למקם את עצמנו על האינטרנט באמצעות תיאורי ולא עמדה את עצמנו באמצעות שמות המטופל או המשפחה. לדוגמה, אם אנו מוכרים דירות יוקרה באינטרנט הביטוי הטוב ביותר כדי לתאר את המוצר שלנו הוא \"דירות יוקרה\" או \"דירות יוקרה\", לא את שם המותג כגון \"רווחים דלוקס\" או \"חלומות דלוקס\". אף משתמש של מנועי החיפוש ישתמש מוזרה ביטויים אלה כדי למצוא בתי יוקרה. שמות המוצרים שלנו פעל אסטרטגיה המותג חוקי עלינו לא לשנות. אולם בעת עריכת התוכן של אתר האינטרנט שלנו אנו משתמשים במילים. משפחה או תיאורי בפרופורציה גדול יותר מאשר השימוש במילים מתוחכמות או מטאפורי של המותג. ממציאים שמות חדשים מוצרים או שימוש שמות \"פוליטקלי קורקט\" הם מוטעים המצויים בשווקים מסויימים לניסוח תוכן אתר אינטרנט התמקד מסחר. מסקנות עבור מנוע חיפוש קופירייטינג טוב מיקום מומחים ממליצים להשתמש ביטויים תיאורי ומובן לכתוב כותרות ותיאורים של כל דפי האינטרנט של האתר שלנו. לדידו הגורו השימושיות ג'יקוב נילסן ממליצה לנו להשתמש \"מילים מוכרות\" עבור ניראות מצוינת במנועי החיפוש. מהתיאוריות משלימים אחד את השני לעבר מטרה משותפת: \"לכתוב עבור משתמשים\". המאמר נכתב על ידי Javier Gosende, אחראי על המיקום במנועי החיפוש ברמה האנושית.

Tags:

Comments are closed.