כיצד להגן על המכונית שלך מפני גניבה, מה אלקטרוני ומכאני

הסוגיה הראשונה מתעוררת היכן להתקין? כשאתה קונה מכונית? ניתן לעודד אותם לשים מערכות למניעת גניבה של טכנאי מוסמך. אחרת ייתכן לסגת עם אחריות. אתה יודע, זה לא חוקי. הסוחר אולי לא לדרוש את המכונה יטופלו רק לעברם. באפשרותך להתקין ציוד נוסף בכל שירותי רכב מוסמך, אין להם את הזכות לירות בך עם אחריות.

רעות אשר יכולים להגן על זכויותיהם רק באמצעות בית המשפט. החיסרון הגדול מסוחרי זה מחירים גבוהים. אז אתה מחליט לשלם לשלש את המחיר פקידים או במקום אחר, בתקווה שאיכות מכוניות מיובאות. אתה יכול כמובן במקרה של כשל להוכיח זכויותיהם בבית המשפט או באמצעות ביקורת עצמית, אבל הוא איבד זמן וכסף. באופן עקרוני התחנות לפעול על סוחר מומחים ברמה גבוהה, למרות שהם לא חוסמים הם. לשבור את המשאבה או מרססים יחידת אספקת חשמל. מקווה שאין לך מערכת למניעת גניבה המפעלים.

תאמין לי, אם אנשים הולכים על חטיפת מכוניות, הם יודעים איך לכבות את זה. מאוד במהרה. עכשיו בואו נברר מה לשים מקסימלית להגן על המכונית שלך מפני גניבה. קודם כל, אם הרכב מצויד איתות מרחוק מקורית, גידול אחר, אפילו עם משוב, היא לא רלוונטית. בדוק אם יש חסימה: בדרך. נמוך הזכוכית של הנהג הכניס את הרכב ההגנה של צוות מפתח ולחכות 40 שניות. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . לאחר מכן לפתוח את הדלת של הנהג מבפנים. על כמה דגמים של מכוניות, יש לך זה לא יעבוד. 'Dotjanites כל כך, פתח מכסה המנוע. אם אזעקה עבד, אז הכל בסדר. אם לא, אתה בהחלט צריך לשים עוד. אין אמון מה כתוב בהוראות למכונה. לפעמים יש תיעוד של מערכות אזעקה זמין, לא שלה. ו- disable שאולי יש בתחנה סוחר הרשמי. זה יכול להיעשות בקלות רבה. דרך אחת כדי לסגור את מכסה המנוע פתיחת חיישן וכל. יש לך אזעקת מערכת הופכת נעילה מרכזית מרחוק. מנהל מחזיק מפתחות מנעולים ומגן המכונית לא. לאחר מכן בקשר לאזעקה עליך לכלול, כמובן, בשביל הכסף, או לשים עוד. אז אנחנו מנסים להוציא עוד כסף. אז יש לנו אזעקה, אבל זהו הצעד הראשון והזולה להגן על המכונית שלך. אם הבא יש לך רכב עם שידור אוטומטי, אני ממליץ לשים מנעול בתיבת. הם בולט, בלי הברק. על יעילות, הם זהים, וההבדל היחיד הוא ידידותיות למשתמש. השוט עם שחרורו עליך משוך את ה-PIN, איפה זה שם. ללא השוט אתה במסוף המרכזי משתרע הליבה. ניהול כל הוא מפתח (כמעט כמו בדירה), מופנות לצד אחד, סגור, אחרת נפתח. כבר פנימה תנועה עבר את ה-PIN הנועלת את התיבה. אבל זה יקר יותר, אבל לא הרבה. לעיתים קרובות יצרני דרקון, דוב-LOCK, מול-T-LOCK. על האיכות הם כמעט זהים. לי להגיד על תיבת אוטומטית, כי כאשר המכונה עומד בחניה, עם מנעול סגור, אתה לא יכול לגלגל. אם תשים בלוק על הקופסא מכני, אז במחשב משלהם: אם שברולט או פורד או כל אחרים מודל, לא העלים, אך רול, משחררת מצמד ניתן. לכן, היחידה מבצעת באותו תפקיד כמו אזעקה או immobiliser ומניחים אותו על המכניקה של בזבוז כסף. כמובן על מותגים שונים של טירות ביצועים אוטומטי הוא שונה. לדוגמה, היעילות מרצדס או BMW הוא גבוה מאוד. אבל טויוטה או פולקסווגן להלן כי יש גישה gearbox מתחת למכסה המנוע. אבל עדיין מתחת למכסה המנוע אתה יכול לשים sryvnye מיוחד משוגע, זה יעקוף את תיבות נעילה.

Tags:

Comments are closed.