טיקה: כמה הרהורים

שלושה דברים שונים לומדים אתיקה, ללמד את זה, לחיות את זה. ללמוד את זה, כגון למידה לאורך ההיסטוריה, הבינו היא יחסית פשוטה. פשוט, תגיד, אם זה היה של רכישת ידע ומידע, יד, רק אני תהליך מורכב היא ללמד את זה לאחרים. מישהו חייב על כל הפורנו הזה עם שניתן להמיר המוסר בנושא ומאז ואז זה כלול בתוכניות אקדמיים של מוסדות שהקדישו את הכשרת אנשי מקצוע חדש. את מניחה כך בסמסטר אחד, בדרך כלל האחרון, התלמיד הבא כדי להיות מעורב עם חייו המקצועיים, צריך להיות מוכן כך שתבצע כאדם אמין עבור המעסיק, עמיתים בחברה.

מאוד קשה לבנות סולם של לבנות אורח חיים אתיים אבל עדיין קשה יותר היא להבטיח כי אחרים, במקרה זה התלמידים, יש גם מידה של ערכים התרגלו חברתיים, משפטיים ודרישות רגולטוריות ו, כמובן, סגנון חיים וערכים זה לצבור ביטחון לאנשים ולמוסדות. מי הניח את מתחייבת ללמד את המוסר שהם במוקדם או במאוחר להסיק כי יש אחריות ענקית עם תלמידיהם; התחייבות גדולה עם הארץ; ו- a העליון ועדינים חובה עם הקהילה. בין התחייבויות יהיה לך כל מורה, אך בנוסף רצוי להניח לפחות שניים אחרים: הטפה דרך דוגמה ומדגימים שהאמונה שלהם היא לא יותר משעמם, משעמם ומיותר לנושאים רבים ישנם בתוכנית הלימודים. בואו נדבר על דוגמא טובה הראשון. המטיף הטוב ביותר, אנחנו כבר יודעים שזו הדוגמה האישית דרך חיים, חוק, האם לבין להרגיש. .

ולא רק בשלב של החיים אבל כל הזמן. פרופסור האתי עשויה להשתמש בכלים החדשים ביותר; להחיל את המכשירים המתוחכמים ביותר, להשתתף ביותר מומלץ מלמד טכניקות אבל את ההתחלה ואת הסוף של רצון העבודה שלה תמיד על ידי עדותו כי פעולותיו והרגליו לדוגמה שבו יוכלו דרך התנהגותם. מצד המורה חת, ללמד מוסר פילוסופי רכיב, להוביל הילד שלה אחראי למימוש של האמינות, נראה נגזר כדי לשנות את אזור התמונה של המחקר היה בין אלה שקידמו אותה כל כך מונוטוני, הם מהווים, תהיה להם בו לטיפול בנדודי שינה משלי ושל עמיתיהם. במקרה בחוץ, תצטרך להתמודד אנשים אשר משוכנעים כי אתיקה היא סתימה ומסיח את הדעת שיוצאים את תשומת הלב של אזורים מסוימים של המחקר. Fernando Savater, על אתיקה ספר עבור אמדור מספרת לנו כי אתיקה אינה מדריך של מה לא לעשות. או יותר היה חסר; בספר שבו הרעיון המרכזי הוא החופש, אתיקה לא יכול להפוך אילוץ לשחרר את ההחלטה ואת מעשיהם של אנשים פחות מאשר אלה מי הם מנסים לנהל חינם וממש מפגש עם גורל והיסטוריה משלו. אתיקה אינה יכולה להיות הצטברות רציפה של נתונים וידע. עם זאת, דרך החיים לפני הספירה ואת ההווה. התמצאות לבצע החלטות נכונות כאשר שקטים להוביל אותנו בשקט על-ידי המסלול שבחרת שלך או כאשר שלילית, סוער הים מאיימת לקחת אותנו לתחתית. או, פשוט כאשר האיום חושני ומפתה של הפיתוי יופיע לפנינו. בכל המקרים האתיקה יהיה יועץ טוב. ומכאן הצורך להתייחס זה כמקצוע לחיים.

Tags:

Comments are closed.