טיפים שימושיים באמצעות כרטיסי אשראי

hese הם כמה עצות שימושיות על כרטיסי אשראי באמצעות. אם רכשת באינטרנט, בטלפון או בדואר, כרטיס אשראי באפשרותך להפוך לרכוש הרבה דברים הרבה יותר קל, אך בעת שימוש בכרטיס אשראי, היא חשובה לעקוב אחר הוצאות שלך. מקריים, רכישות כפייתית להוסיף, כל אחד שעושה באמצעות כרטיס אשראי הלוואה נפרדת. כאשר החשבון, אתה צריך לשלם מה שאתה חייב. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. בשל יותר יכולים להרשות לעצמנו את המותרות של לשלם יכול לגרום נזק דירוג האשראי שלך. שמור רשומה טוב למנוע כאבי ראש רבים, במיוחד אם קיימות שגיאות במשפט החודשי שלך. אם אתה מבחין בבעיה, במהירות ליידע את החברה שהנפיקה את הכרטיס. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. ההוראות כדי המחלוקת בתשלום הם בדרך כלל במשפט החודשי שלך.

אם אתה קונה בדואר, בטלפון או באינטרנט, לשמור על פלטי מדפסת עם פרטים על העסקה. פרטים אלה צריך לכלול את שם החברה, כתובת ומספר טלפון, תאריך הבקשה שלך, עותק של הטופס של סדר שנשלחו החברה או רשימה של קודי עבור פריטים הורה, את קוד אישור הזמנה, מודעה או קטלוג שממנו שהזמנת. לבסוף, אם יש לך כרטיס אשראי, נקוט באמצעי הזהירות הבאים: מעולם לא להשאיל אותו לאף אחד. מעולם לא לחתום על אישור או slip מכירות ריק. אין אפשרות לשנות צייר קווים ריקים בשוברי תשלום מעל הסכום הכולל.

לעולם לא לשים את מספר החשבון שלך על החלק החיצוני של מעטפה או גלויה. תמיד להיזהר לא לחשוף את מספר החשבון שלך בטלפון, אלא אם אתה מכיר את האדם שאתה מנסה לייצג את המוניטין של חברה טובה. תמיד לשאת איתך רק את הקלפים שאתה מתכנן להשתמש כדי למנוע איבוד אפשרי או גניבה של כרטיס או זיהוי. דווח תמיד כרטיסי אשראי שאבד או נגנב עבור מנפיקי כרטיסי בהקדם האפשרי. באפשרותך להדפיס מחדש בחופשיות מאמר זה תמיד הביוגרפיה של המחבר נשאר שלם: חואן Mussi הוא המייסד של הלוואות ישירה לסייע לבעלי בתים של הממלכה המאוחדת כדי למצוא הלוואות זמינים בצורה הטובה ביותר דרך האתר באינטרנט

Tags:

Comments are closed.