חג המולד, זמן לחיות במשפחה

זה חג המולד, זמן של אהבה ושלום בכל העולם, אלפים של מזמורי אנו מדברים על זה, אבל מה שונה הוא כאשר בבית קצת לא יש מדיה כלכלית לעשות על המסיבה הזו משהו מיוחד. ÿEs לעשות אתה צריך כסף?… ÿNo האם זה נכון כי הדבר החשוב ביותר הוא להיות עם יקירינו ומשפחה?… ÿPor במה שהפך חשוב כמו הכסף בחג זה?… Ÿcuantas פעמים חוסר כסף יוצרת דיונים שמשנות את המשפחה כולה, עושה חגיגה הלוויה?… היא האמת הכל עולה כסף וזה הרבה פעמים לא. וזה נכון גם כי הביטוי את הדבר החשוב ביותר הוא להיות מלא juntosa מעולם לא מילא את הציפיות שלנו, פחות אלה שיש להם ילדים בהקשר זה.

למרבה הצער להפציץ אותנו מדי יום עם צרכנות נוראי ואני כמעט אנו נאלצים לפעול כפי שסופר, לקנות דברים רבים, מלווים אותנו לצרכים מסחריים והשגת חפצים בעלי ערך כלכלי גדול עם כוונה להרגיש, יש כמה רגעים מאושרים. אושר זה נמשך, כי כבר בקרוב נתחיל לשלם ונעלם באופן מיידי, עוזב אותנו לשינוי תחושה אדירה של אשמה. ההזמנה שלי הוא פשוט, פשוט, למצוא את הקסם של מפלגות אלה ללא גביית הוצאות שלא ניתן להניח לך אנחנו למלא פרטים ומסורות של הבית שלנו. זה ממלא את הנשמה שלנו של האושר האמיתי, תנו לנו לא צרכנות לקחת אותנו. הקסם שגר בתוכנו. רבים בטח חושב. זה בלתי אפשרי או שזה האוטופיסט, אבל להם.

לתת זוג רעיונות שיכולים לעשות על המסיבה הזו משהו מיוחד: המלצה איתם, הילדים קישוטים לחג המולד, באמצעות רכיבי שיש בבית או זה יכול להגיע בעלות נמוכה, decoremos את הבית שלנו במשפחה, נותן לנו רשות להפוך את השטויות. ולקחת ברצינות כל רעיון זה מציע אותם ילדים. . בוא נראה מה יש בארון ואנו לשקול תפריטים שונים עבור חג המולד, על-ידי פשוט מאוד ייתכן, אנחנו ממציאים את מצב זה שונה, כי זה יכול להיות מנה של אורז עם ביצים מטוגנות, אבל אנו משרתים את האורז על עץ חג המולד, לקשט אותו עם קצת ירקות המדמה אמיתי אחד, לדוגמה; יש ילדים לבחור ולהשתתף בהכנת מזון, קישוט שולחן. להמציא מסורת על משפחתך, זה סוג של סוד ביניכם, ולא לעשות את זה כל שנה לגבי מתנות, יכול להיות ביניכם גם, או נוסעים בעלות נמוכה, אשר עטיפות חמוד, עם כמה משמעות עבור כל אחד, לנסות הילדים יש כמה הפתעות, להיות יצירתי, שנון, כי אפילו את המתנה הצנועה ביותר יכול להיות הכי טוב בעולם, במיוחד אם ילדים, לדוגמה, חוויה אישית, בהתחלה את הבת שלי. חג המולד הביא הרבה מתנות כולל דוב, טדי ענק, של אופנים צבעוניים, שונים צעצועים, בגדים, אלו, בגד ים, שהיה על הוו שלו תלויה, כמו כן, שהילדה שלי שיחק לאורך כל השבוע, שמח, ללא קשר לא יותר, עם הקולב. ב סיכום, לא הוא angustien אם לא מדיה כלכלית עבור לעשות את כל זה רציתי מפלגות אלה, אותם ילדים ייהנו יותר אם אותם מאושרים ואין להם להפוך את המשתתף של החגיגה ושל הכנתה, להימנע מהם דיונים, לעשות את זה קסם זורמים מן המבול e הפנים שלהם בביתך עם היא. אני מאחלת לך יפה חג המולד והשנה החדשה מצליח מאוד. גבריאלה במדריך להורים.

Tags:

Comments are closed.