. זה לא משחק כדורגל

תמיד נראו לי אופוריה, עצבנות, טכיקרדיה, הזעה, ידיים קרות ותסמינים אחרים בלתי נשלט שיוצר משחק כדורגל אצל אנשים מסוימים, אפילו אם הקבוצה אשר "הוא כוח", הוא זה של המדינה עצמה. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. אם הקבוצה מנצחת, האושר הוא מוחלט, כל זה מרגיש גאה לנצח למרות שלא הוא הרים רגל אחת או נגע בכדור אחד, הוא שוכח כל אותם בעיות. אם הקבוצה מפסידה, האכזבה והעצב גדולים, מחפשים האחראים למחדל, כדי להקל על כאבים. אבל הכל זה משחק, מי שוכח במהרה, להתחיל שוב להופיע התסמינים המתוארים, בישיבה הבאה. אלה להפסד ורווח מערבים רק הקבוצות משחק, האלות, בעקיפין האוהדים שלהם.

במקרה של ממשלות, כאשר קבוצה זוכה בבחירות, האופוזיציה מוקדש, כמו באליפות כדורגל, להתמקד על הטעויות של יריבו להיראות כפי שהוא נופלים, לא משנה כמה טוב עושה למען האנשים החיים בה מי זה כביכול מגן. האופוזיציה והן הקבוצה המנצחת, צריכים לעבוד ביחד כדי להתקדם. האופוזיציה, עדיין שומר עניין כללי, הימנעות עודף של הכוחות ואת הקבוצה המנצחת, מקשיב האופוזיציה לעצב את ההתנהגות שלהם. לעיתים קרובות את נקודת המבט הזו אבודה, הניצחון של האחר מרגיש כמו מטרה זה חייב להשתנות, ללא דירוג בתוצאות טוב זה יכול להיות מטרה זו, לטובת הכלל טוב. הזה גם, עד מתי הוא יש את הכוח, גם הוא יש את האפשרות לקבל הטבות, מיקומים עבור אותם משפחה וחברים, ומתי הוא מאבד את כוחו, הוא מאבד כל והוא נכנס אםהיא אשר הוא רק עלים, כאשר הוא לנצח בבחירות אותם.

זה הרעיון של המשחק של פוליטיקה, במדינות מתפתחות, שום דבר לא יותר מאשר פיתוח, כי פיתוח עד כה. יש אין המשכיות, כי בא, מתחיל מאפס, תוך התעלמות ההתקדמות של הממשלה הקודמת. במקום ללכת בקו ישר זה הרבה יותר מהיר לנסוע מנקודה שינויים נוספים הקורס שהופך ללא הרף המסע של זיג-זג, איזה חלק מתקדמת, אולי עלולה לחזור. הבחירות מחדש, אלא תחושה של החברות, אישיים וקיבוציים, לבנות ומבקרים. כן, אבל על מנת להמשיך לבנות. החיים של מדינה היא לא ערכה של מטרות, rematches, משהו. לא חייבים לשחק.

Tags:

Comments are closed.