ו האקספרס דרך?

רבים נראים אקספרס דרך גשר, כי לפני זמן רב, כי כל התקווה לראות משהו חדש (100%), עם אוטובוסים כבר לא נותן עונש, או גשרים שבו אינו רואה גרפיטי על קירות (כי דיוס ידע מי עשה את זה). אבל זה לא כך. בואי נחזור למציאות ולמצב נתונים מדויקים. כל העבודה הזאת החלה מושלם, נסגר החלק המרכזי והחל ההרס של מסלולים. הוא ידע שזה יסתיים כבר 10 חודשים (דהיינו עד פברואר השנה), עם מחיר של 9 מיליון דולר (הסכום כזה נחמד). זה לקח חודשים ולא שום דבר.

פשוט נבנה המסלול, les פספס ליצור אותן תחנות (וגם לחדש אותם מדרגות כדי להגיע לתחנה), שתילת דשא ועצים (כמו קישוט). התאריך נדחה שוב ושוב. עד לאחר אי סדרים רבים, היתה הערכה יסודית על ידי שלושה עורכי דין. הוא הגיע למסקנה לבטל את החוזה. עד נחתם חוזה אחר שוב (מצטער, אבל לא מצאתי הנתונים מדויק של מה) החברה היא), העבודות של הבקבוקון פרוזדור, הפך משותק עד סוף חודש יולי. אנחנו נמצאים כ פחות משבועיים עד לסוף החודש. אנו מקווים כי הם לקחת דברים ברצינות ועובדים.

אנחנו צריכים אנשים. שרוצים פרו שזה נוגע בזה יוצרים יותר אפשרי כדין. עובדות לזכור: (תודה האתר של El Comercio) ההכרזה הראשון באפריל 2006, מקורות של עיריית לימה הודיעה כי הפרוזדור הפרדה של קיבולת גבוהה (Cosac) יבוא אל תוך שימוש במחצית השנייה של 2007. זה לא קרה. ההבטחה החדשה לאחר בוטל המכרז עבור שירות אוטובוס ובו מאת Cosac, ראש העיר לואיס Castañeda אמר במרץ 17 בעבר כי על ידי מאמצע 2009 Cosac להיות עובד, מתן שירותים לנוסעים 12,000 בעצת שעה. מערכת חדשה של כל Cosac, כי יש 33 ק מ, יהיו 48 תחנות אוטובוס 300 כי יפעל 18 שעות ביום. . זה אמור אחרים 31 הקילומטרים של כבישים מזין 300 אוטובוסים נוסעים להביא רץ לכביש.

Tags:

Comments are closed.