ולנסיה, עיר האורות

ולנסיה היא העיר השלישית בספרד, מדריד, ברצלונה. זו אחת הערים ספרדי עם זרם התיירים ואחד המפורסמים ביותר בעולם בזכות החגיגות מרשים של כשלים. שלה 470 ק מ של חוף מספקים כמה חופים מרהיבים שבו אתם יכולים ליהנות כמעט לאורך כל השנה, בזכות האקלים הים תיכוני נעים. בנוסף, מאז ומתמיד אומנות של העיר נגוע, משאיר לנו מורשת של האמנים הגדולים כגון ריברה, סורולה, קלטרבה או מרשל. בכל פינה של ולנסיה מקסימים, אבל במיוחד לרובע הלטיני המפורסם דל כרמן (הליבה של הלילה ולנסית). סטי היא המרכז ההיסטורי של העיר, הרחובות מסורות יותר בוהמי עם המגמות האחרונות להתערבב. לאוהבי של המפלגה, אל כרמן מציע שפע של מקומות שיש להם קצת כיף: לטעום את הלילה ולנסית באורו של הירח על אחת הטרסות, לוקח קפה באמצע אחר הצהריים מוקף חברים, עדיין את הרעב שלך באחת המסעדות טעים של האזור או לרקוד לקצב של המוסיקה הטובה ביותר באחד בשטחה אוונגרד.

למרות אל כרמן היא לא התחום היחיד ליהנות הלילה ולנסית: ב- Avenida de Aragón, פלאזה דה קונקרידור, באזור האוניברסיטה של אבנידה בלסקו איבאנייס, בהונדורס דה פלאזה, ריבועים Xúquer של חואן Llorens למצוא גם שפע של ברים, מסעדות ומועדוני לילה. בקיץ, חציתי פיאסטה פאסאו Neptuno לבין אזור החוף. אנחנו לא יכולים לדבר על פייסטאס ב Valencia ובלי להזכיר Las Fallas, אחד התוססים ביותר, ציורי, המפורסם, כנראה רועש ברחבי הטריטוריה הספרדית. אש, נפצים ורקטות להשתלט על הרחובות של העיר. מקור התקלה חוזרת המסורת העתיקה של הקרפנטרז של העיר, אשר ערב החג של הפטרון שלה, סן חוסה, נצרב. זבל חסר שימוש הרחובות של עץ המשמשים במהלך החורף. לכן, היום crem (זמן אילו ארדן את המונומנטים פאיה או ninots) תמיד עולה בקנה אחד עם ה-19 יום חגה של סאן חוסה.

במשך חמישה ימים, mascletás, הטירות, המונומנטים פאיה מעורבבים עם הריח של אבק שריפה, את ניחוחות מתוקים של הפרחים לצלילי פופ רועשת של מיליוני נפצים והמוזיקה של הלהקות. כשלים ולכן הם אחד חשוב ביותר המרהיבים בעולם, כי אף אחד לא צריך לפספס רחוב. לאוהבי לאכול טוב, ולנסיה היא גן עדן אמיתי. ובגלל זה valenciana פאייה המפורסם. דיינרס לא יבדקו אורז הטוב ביותר בכל מקום אחר בספרד מאשר ולנסיה. מאכלים מסורתיים אחרים כוללים אורז אפוי, arroz אורז בנדה (עם דגים), שחור (עם הדיונון בדיו משלו), את fideua (עשוי עם אטריות). להשקיית כל אלה טעים מנות מה טוב יותר מאשר מים של ולנסיה (מיץ תפוזים עם שמפניה). ולקינוח, הורצ'אטה מרענן עם fartons (ביסקוויטים). מי נוסע ולנסיה חייב לעשות עצירה חובה העיר לאמנויות ולמדעים, נקודת התייחסות לתיירות תרבות: מוסיקה, טכנולוגיות חדשות, מדעים, אקולוגיה, חינוך, קולנוע, הסביבה, אמנות האוונגרד, וכו ', הם שרבים של ההצעות ניתן למצוא שטח ייחודי זה. . זה תסביך אדריכלי של עיצוב עתידני, חללים גדולים פתוחים לציבור, אשר נמתח לאורך שני ק מ ליד המיטה הישנה של Turia הנהר. 350 שלה. 000metros רבועים משטח הפכו המרכז התרבותי הגדול ביותר של אירופה. a>. STA נבנה על ידי קלטראווה. תמיד בחוד החנית, הפך ארכיטקטורת הפניה עבור המאה ה-21. אתה הולך מיס פלאים כל כך הרבה ביחד התאספו תחת כיפת השמיים באותה העיר? מסעותיו את ולנסיה, לגלות את זה, אוהב את זה. ותישאר הטוב ביותר. אתה לא תצטער!…

Tags:

Comments are closed.