התמוססות התנגשויות

כל בני האדם יש שני היבטים המציגות את העולם: פנים ידידותיות, עם כל איכויות וכוחות פיתחנו, ואת החסרון עם כל פגמים, כשלים של הדמות ואת חסרונות אינספור שלנו. לכך יש להוסיף כי כאשר החלק החיובי מפותחת מאוד, בדרך כלל גם הצל הוא חזק מאוד. המדע של האושר מורכב, בנוסף לדעת להיות מיושרים כדי להשיג את הדבר הטוב ביותר מדי להיות לה לתת. זו מושגת רק כאשר אנו מסוגלים לשמור על ההתמקדות שלנו, הצד החיובי שלו. כאשר מתרחש ההיפך (שוב ושוב תופסים שלהם תקלות, לא escatimas ב הביקורת, ולדחות התנהגות ספציפית אתה desapruebas) לאחר מכן ליצור ההתכתבות המדויק שיש לאותו אדם להוריד אותו כל השליליות שלך. הכל באמת תלוי העדשה שתשתמש, מכיוון הגישה שלך היא שיוצרת התכתבויות. את החוויות שלך תמיד יגיב חוק קוסמי שיש נגזר: אותו הדבר מאשר שלך לך לתת, תקבל.

שקול לדוגמה במקרה של זוג בתוך האהבה. לא תמיד לאו שכטר. כאשר הם כלולות שתי בדרך כלל שישו את האיכויות של האחר, ואת הקשר שלהם מסיע אותם אל פסגת אושר והרמוניה. עם זאת, ברגע שבו מתחילה דו-קיום שלה, הם מתחילים להבחין את הפגמים של השותף, תכונותיהם החיוביות עבר בקלות לתוך הרקע. ואז הקוטביות משתנה, והיא מתחילה למשוך את הגרוע ביותר יש הזוג כדי לתת, כמובן על חשבון האושר הדדי. בכל סכסוך יחסים מתחילה עם הגישה של השכל, היבט שלילי אחד של השני. השופטים זכור עושה את הפרשנות שלו מה הוא רואה ולאחר מכן מגנה.

כאשר נוצרה תבנית הנפש, האנרגיה זורם בכיוון המודפס כדי להחזיר לייצר תוצאה. במקרה הנ ל, יהיו ההשלכות: לאבד את השלום, והם מושכים סבל יותר ויותר. עם נסיבות מחמירות, לאחר הדוגמא הנפש נוצר, יהיה קל יותר למחזר את הדברים הרעים שקרו, אשר לשנות עמדות הוקמה. ביקורת רכילות הם צעד בתהליך של יצירת התנגשויות. כאשר המילה המדוברת נקשר חשיבה שלילית, פירוש הדבר הוא כי האנרגיה של יצירה, פרסמנו, לקחת יותר כוח. במוקדם או במאוחר בומרנג אשר אנו השיקו יחזור לבעליו, מביאים איתם מטען שלילי, אשר תמיד יפיק חיכוך, מצוקה ואי נוחות. לאחר מכן על שאלות: מדוע אף אחד לא אני רוצה? על-ידי מערכות היחסים שלי מהם ממולא היריבות המרה שהייתה רק להרים את אי הבנה ואת התוקפנות של מי מקיפים אותי? לצפות את המחשבות שלך, המילים שלך! המוח שלך יש לך את היכולת ליצור את המציאות. אם אתה בוחר לחשוב הגרוע ביותר זה לזה, למשוך הגרוע ביותר יש לו לתת. אם באפשרותך לזהות הערכים שלה ולהתמקד אתה, שני דברים, שניהם אוהדת יקרה: 1) תרגישו היטב עימך זהה לכל אדם כי יהיה פתוח לשתף אתכם אוצרות פנימיים שלהם. אל תשכח כי נודיסט אפילו להיות רוב הזוועה פלילי, יש ניצוץ של אור בלב שלו.להתרכז לזהות אותו ניצוץ, וניסיון העולם שלך טרנספורמציית נס כי רק כוח האהבה המוכר לספק.

Tags:

Comments are closed.