התייקרות מחירי ברוסיה-האם לחכות הפחתת מחיר מתוזמנת?

הבעיה עם הטיה קלת דעת שעלות הדלק ברוסיה יש בהחלט ואתגר עובדה זו לא לוקח לאף אחד. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . בעד זה טוענים ואמר כי רוסיה מחזיק היום מעמד מוביל בין המדינות ייצוא במחיר ליטר בתחנות השירות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אבי קושניר. בדיקה מעמיקה יותר של שוק הדלק עולה כי בין חיים על-ידי ייצוא מדינות איפה דלק זול יותר. ב תחילת השנה בכלי התקשורת השונים באופן פעיל שנערך הדיון על העתיד של הפחתת העלות של דלק, אך למעשה התברר כי בעלי תחנת הדלק כבר מסרבים הפחתת העלות. אפשר לטעון, שארפ הקפיצה המחירים גם לא צריך להטריד.

על-פי הפורטל החדש של בנזין המחירים במוסקבה, סנט פטרסבורג הם בטווח של 20 עד 21 לשפשף. לליטר 95. שינוי משמעותי בכיוון של מחיר נמוך יותר בשל העובדה כי המיסים מי אתן חברות הנפט המדינה, ניכרים, הנע בין 30 ל- 60%. אז ירידת מחירים יכול להוביל לירידה בייצור. בעלים של תחנת דלק פרטית של סנט פטרסבורג, מוסקבה מבין זאת הדרישה בנזין ב רוסיה בכל מקרה יהיה יציב, אפילו מעוברת העלות לא יוכלו לכפות ברכב לנטוש את הכונן.

צרכנים אמריקאי לרכוש דלק, המחירים אשר משתנים בטווח של 14-16 דולר. מתי Neftjanniki המקומי הזה כל הזמן מתלוננים על אובדן של היצוא. אבל רוצה ירידה במחירי במשפחה אף אחד לא ממהר. המחיר הסיטונאי של דלק נפל בפעם האחרונה כמעט בחצי, עמדות נותרה כמעט ללא שינוי. ידוע כי השירות נגד מונופול אמר תשומת לב מוגברת בעלי התחנות פרטיים, אבל איך זה ישפיע קשה לומר.

Tags:

Comments are closed.