הקרפטים סלאלום

היתרון של אתרי הסקי המקומי כי ניתן להגיע ברכב, מביא עם קרובי משפחה, חבורה של בגדים, מזון, התלבושת שלך. אבל הדבר העיקרי הוא שאתם חופשיים בבחירת המקום . תישאר ותנוח כל אתרי סקי האוקראיני הרי הקרפטים, Transcarpathia הם יחסית קרובים אחד לשני. יש כל כך הרבה מהם המזרח קשה לתיכון, לאן ללכת, היכן ללון, מה שים לב. הנופש המפורסם ביותר, "untwisted" של אוקראינה-(bukovel), Dragobrat, slavskoe. סקי קלאסי זה הינו ממוקם ברובע Skolevskom באזור Slavsk לבוב (120 ק מ לבוב). כאן עונת החורף באיחור רב כדי רכסים ייחודי במיקרו אקלים מיוחד slavskoe, אז שלג עד אפריל. אתר נופש זה מפורסם שלה הרי חמש עם מסלולים רבים, מתוכן שש מאושרות על-ידי האינטרנציונל התאחדות הסקי בתחרויות בינלאומיות.

המלון מציע chairlifts גולשים-2 מעליות הסקי 17, יותר מ 40 פריטים מתגלגל של ציוד, 2 תותחי שלג. עם זאת, כל הציוד עבור מספר מיושן, יתר על כן, יש אין מכונות טובות להכנה של מדרונות. למרות זאת, מספר ולבודדים ומלונות פרטיים גדל בכל שנה. תשתית של הכפר מפותחת מאוד. כמו כל אתר נופש פופולרי, כאן כל התנאים עבור נופשים של רמות משתנות של אימון-מ "קומקום" כדי מקצועי. עולים חדשים להתאים כביש ליד אטרקציות "כרכום" צימר "Slavsky". האוהדים יהיה מעוניין ב הר נכתב ליד הבסיס «Politekhnika-2 ", המקצוענים יכול" לברוח "בהר Pohar או המעניינים ביותר מדרונות הר trostyan (ז 1232).

Slavske ממוקם כמו אתר נופש הנוער הוא בעיקר בשל זמינות שלה, כמו גם פנאי מעניין. כאן לא רק יכולים ליהנות מסקי, אבל גם ללכת על רכיבה על סוסים, טיולים רגליים, ללכת לסאונה או לטבול בבריכה החיצונית המחוממת. יופי, מרחב Dragobrat, ממוקם ליד הכפר Yasinya Rakhiv מחוז, אזור Transcarpathian, הוא אתר הסקי הר של המדינה (1300-1400 מ' מעל פני הים). הדרך היא תמיד zasnezheny, אז לך שם על-ידי מכונית נוחה בלתי אפשרי. מתחם הסקי ישנן שתי דרכים סלעי: במרכז פ Yasinya (18 ק מ), או svidovets. הם ניתן רק להתגבר בהאויז. אבל הכפר מורכב בתים פרטיים ובסיסים של מנוחה. להרים אותם. מעליות הסקי הראשיות ממוקם על מורדות הרים המחסנית. חמש מעליות לספק גישה שמונה מסלולים המורכבות בדרגות שונות, כולל למדרון האימונים. ב- Drahobrat צריכה ללכת נוכח אוהבי freeride קיצוני ושלג לקרקע בתולה, אז המדרונות שלה לא נותנים להירגע, דורשים תשומת לב מתמדת וריכוז. עולים חדשים כדאי לחפש אתרי אחרים, התשתית Dragobrat יותר הלאה היא חלשה יותר ב- slavske וב -(bukovel). נחמה גדולה קן נמלים "ב- 30 ק מ Yaremche, הכפר polyanytsya, מתחם תיירותי (bukovel) את הצעיר, אבל הנופש הפופולריים ביותר במדינה שלנו. . זה מרכז פנאי מודרני בתקנים אירופיים של נוחות. אבל לשלם המחירים באירופה. להתחיל ללמוד מיומנויות אלפיני, אולי אתה צריך ב (bukovel), כי כאן יש את כל התנאים למתחילים: מסלולים חינוכיים ואת בתי ספר. שיעור אימון עם מאמן בממוצע שווה UAH/ה 61 120, ירידת רמות קושי שונות, הכנה מצויינת של מדרונות מספקים הנופש הפופולריות. 14 מעליות האחרון (bukovel) הרבה אנשים, אז התור כאן הרבה יותר קטן, מאשר בשני אתרי נופש. המדרונות המוארים בזרקורים, אשר נותן את ההזדמנות כדי להחליק בחושך. תשליל בלבד אך משמעותי של אתר נופש זה נמצא מחירים גבוהים מאוד. אבל אתה יכול לשמור על לינה ולהתיישב הסמוך- לדוגמה, ב- vorokhta, יאסין Tatarovoj או Yaremche, איפה לבדוק, לשני מסלולי. לדוגמה, יאסין, אתה יכול ללכת, עוברים, על הצצה Dragobrat ו (bukovel). בניגוד אלפיני . Drahobrat, כאן אתם יכולים לנהוג ברכב. התחבורה. הטוב ביותר של ההר הכבישים כל-כונן גלגל רכב שטח. הבעיה היחידה היא כי הזרימה צפופה של מכוניות יוצר פקקי תנועה ענק-הכניסה והחניה קשה. גבוהה, לעונה-אתרי סקי ישנם מספר עונות: סתיו, נמוך, גבוה ולאחר האביב החג. בהתאם לעונה, משתנה משמעותית את המחיר של לינה, השכרת ציוד ושירותים כל אחרים. כדי לדוגמה, אם 2 מושבים סתיו (bukovel) חדר לכל יום עולה 300 UAH., בהחופשה של שנה חדשה באותו החדר צריך לשלם כבר 2000 UAH. אבל בכל מקרה, כדי לבחור אתר נופש לפי הטעם, את רוצה ללכת לשם לפחות פעם אחת, להראות עם עיניים שלך להרגיש האווירה. אבל עכשיו עליך להזמין מקומות לינה. הזמן החמים ביותר היא, כמובן, חג המולד, חופשות שנה חדשות, כאשר למצוא לינה ללא הזמנה מוקדמת כמעט בלתי אפשרי, יתר על כן, המחירים בתקופה זו מגדילה את מספר פעמים.

Tags:

Comments are closed.